Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 pdf oku indir

13
Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 pdf oku indir

Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Türkiye ve Cumhuriyet Tarihi Kitapları türünde çıkarılan Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 kitabını paylaştık. 288 sayfadan oluşan Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 kitabının yazarı ise Cemal Kutay‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 oku indir. Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 pdf indir yandex, Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 pdf indir idefix, Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 Pdf indir

Tarih Aydınlığı Seçmeler – 3 Kısa Özet

İnsanoğlu, yaşı başıyla ters düşen bir emek üzerindeyken nüfus tezkeresini hatırlamak zorunluluğunu duyar: Doksan bir yaşındayım, 70 senedir kalem elimden düşmedi. Ülkeme bir dünya rekoru sayılan Yüz Yetmiş Sekiz kitap verdim. Ama bugün yarı gören gözler ve yarı duyan kulaklarla yine önünüzdeyim.

Neden mi?
Mevlana Celaleddin’i hatırlayarak ve izinde giderek: ”Vazifesini tam yerine getirememiş olanın vicdan rahatsızlığına ne ilacın şifası, ne mazeretin duası kar etmez!” der, yüce adam…

Haklı olup olmadığıma gözlerimi kapayıncaya kadar her ay siz değerli okurlarımıza sıra numarasıyla bir yenisini sunmak hasretinde olduğum Tarih Aydınlığı Seçmeler’inin ilk rakamının son satırına geldiğinizde: ”İhtiyar haklı…” derseniz, devam edersiniz.

Karar sizin…
Cemal Kutay

Bir cevap yazın