Türkçe Yama

Tamamen dolu New World sunucularında karakter yaratma seçeneği kaldırılıyor

Tamamen dolu New World sunucularında karakter yaratma seçeneği kaldırılıyor, Oyun severler için Tamamen dolu New World sunucularında karakter yaratma seçeneği kaldırılıyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Tamamen dolu New World sunucularında karakter yaratma seçeneği kaldırılıyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Tamamen dolu New World sunucularında karakter yaratma seçeneği kaldırılıyor

Geçen günlerdeki çıkışından bu yana kapasite poblemleriyla boğuşan New World sunucularında ikinci bir açıklamaya kadar yeni karakter yaratmak olabilecek olmayacak. Bu yeni karar, kapasitesi tamamen dolmuş olan sunucularda (aslında bu etapta bütün sunucular) geçerli olacak ve Amazon kapasite sorununa bir çözüm bulana kadar devam edecek.
Amazon, bir önceki günlerde yaptığı bilgilendirmede New World sunucu problemlerine karşı kısa ve uzun vadeli planlarının hazır olduğunu duyurmuştu.

New World sunucuları an itibariyle tamamen dolu

Amazon, konuveyair açıklamasında bahsi geçen dolu sunucularda hali hazırda yaratılmış olan karakterlerin oynamaya devam edebileceğini dile getirdi. New World Twitter hesabından yayına giren açıklama şöyle:

” New World’e duyduğunuz olağanüstü ilginin ardından sunucu sayımızı ve hali hazırdaki sunucularımızın kapasitelerini arttırmak için gece gündüz çalışıyoruz.  Buna ek olarak yeni oyuncuların, tamamen dolu sunucularda karakter yaratmaları ikinci bir açıklamaya kadar olabilecek olmayacak. Bir sunucunun kapasitesi tamamen dolduğunda sunucunun adı gri renge boyanacak ve  ” Oyuncu sayısı aşımını engellemek için karakter yaratma hakkı bu sunucu için geçici olarak devre dışı bırakıldı” ikazsı gelecek.”

New World sunucuları

Amazon,  oyunun bütün sunucularının (28 adet) sürekli olarak gözetim altında tutulduğunu dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu