Türkçe Yama

Syberia ve Syberia 2 oyunları Steam’de ücretsiz oldu

Syberia ve Syberia 2 oyunları Steam’de ücretsiz oldu, Oyun severler için Syberia ve Syberia 2 oyunları Steam’de ücretsiz oldu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Syberia ve Syberia 2 oyunları Steam’de ücretsiz oldu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Syberia ve Syberia 2 oyunları Steam’de ücretsiz oldu

Steam her ne kadar Epic Games kadar düzenli bir biçimde olmasa da farklı zamanlarda hem kendi yaptığı hem de firmaların bireysel yer aldıkları kampanyalara imza atabiliyor. İşte benzer bir kampanyayı bu sefer Microids şifrketi açıkladı ve türünün en başarılı oyunları içinde gösterilen Syberia ve Syberia 2 oyunlarının Steam’de ücretsiz olduğunu açıkladı. Bu kampanya 29 Eylül, yani yarına kadar devam edecek. Kampanya bitimine kadar oyunları Steam kütüphanenize eklerseniz kalıcı olarak sizin olacaklar.

Syberia ve Syberia 2 oyunları Steam’de ücretsiz oldu

İlk oyunun Steam sayfasına buradan, Syberia 2 Steam sayfasına ise buradan ulaşabilir ve oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Syberia ve Syberia 2 oyunları Steam'de ücretsiz oldu

İlk Syberia oyununda New York’tan genç ve hırslı bir avukat olan Kate Walker’ın kontrolünü konu alıyorduk. Kate, Batı Avrupa’dan Doğu Rusya’nın uzak bölgelerine kadar uzanan bir maceraya atılıyor ve Hans Voralberg’in izini sürme girişiminde bir dizi olağanüstü karakter ve olayla karşılaşıyordu. İkinci oyunda ise Kate ve Hans birlikte bir yolculuğa çıkıyorlardı. Hans’ın birkaç yıl önce tek başına başladığı gerçeküstü maceraya eşlik eden Kate, cesaretlerini ve kararlılığını test ederek her zamankinden fazla daha tehlikeli önüne geçerle yüz yüze kalıyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu