Sweek Ücretsiz kitaplar ve hikayeler. Apk

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Sweek Ücretsiz kitaplar ve hikayeler. Apk, APK uygulama sitemizde Sweek Ücretsiz kitaplar ve hikayeler. Apk apk indirme linkini sizler için paylaştık. Sweek Ücretsiz kitaplar ve hikayeler. Apk ile alakalı detaylar yazımızda..

Sweek Ücretsiz kitaplar ve hikayeler. Apk

Sweek Ücretsiz kitaplar ve hikayeler. Apk

Sweek ile hikayeler okuyabilir, yazabilir ve paylaşabilirsiniz. Sweek dünyanın her yerinde! Ücretsizdir.

Yazarlara hikayelerini ve kitaplarını yayınlama, yeni hayranlara ulaşma, kıymetli geri bildirimler alma ve fark edilme fırsatını paylaşmak istedik. Okuyucularımız tüm dünya çapından ücretsiz hikayeler ve kitaplar keşfedebilirler. Romantizm, kurgu, gizem, kısa öyküler, serüven, fantezi, şiir, klasikler – binlerce parasız kitap, kısa hikaye ve seri kitapları Sweekde bulacaksınızdır.
Kitabınızı harbiden basılı bir kitap olarak yayınlanmak, büyük ödüller kazanmak ve yayıncılar tarafınca keşfedilmek için geçindiren Sweek yazma yarışmalarına katılın!

Oku
İsterseniz geleceğin git gide artan yazarlarını keşfedebilir, isteğe göre de tanınmış yazarları yahut popüler klasikleri okumak için Sweek üzerinde ilginizi çekecek ücretsiz hikayeleri ve kitapları bulacaksınızdır. ‘Dikkat Çekenler’, ‘Popüler’, ‘Öne Çıkan Yazarlar’ ve ‘Yeni’ listelerimize göz atın yada kategori başına öykü yahut kitap arayın.
– Çevrimdışı olarak okumak için kitaplığınıza hikayeler ve kitaplar katın. Cihazlarınızdan herhangi birinde mobil cihaz, tablet yahut bilgisayarınızdaki okuma süreciniz devamlı kaydedilecektir.
– En oldukca bağımlılık meydana getiren hikayeleri keşfedin. Yeni bir bölüm güncellemesi olduğunda haberdar olun!
– Size en uygun hikayeleri bulmak için okuma vaktinizi seçin yahut hikayeleri filtreleyin.

Yaz
– Kitaplarınızı ve hikayelerinizi basit bir şekilde yazın ve yayınlayın. Çevrimdışı olsanız bile! Kitaplar, şiirler, kısa öyküler, alıntılar – hepsini Sweek üzerinde yazabilirsiniz!
– Büyük ödüller kazanmak yahut tanınmak için Sweekde bulunan yazma yarışmalarına ve meydan okumalara katılın.
– Hayranlarınızın temelini oluşturun: yeni bir hikaye yahut bir bölüm yüklediğinizde Sweek takipçilerinize bilgi vereceğiz.
– Okuyucularınızdaki istatistikleri takip edin: okumalarınızı, beğenilerinizi ve takipçilerinizi ve yorumlarınızı görün.
– Zaten yayınlanmış kitaplarınıza basit bir şekilde bağlanın.
– Yazınızın ilerleyişini cihazlarınızın herhangi birinde senkronize edin, dilediğiniz vakit hikayelerinizi ve kitaplarınızı düzenleyin.
– Hikayelerinizi publish.Sweek.

Sweek: Ücretsiz kitaplar ve hikayeler. Apk Full indir

Bağlan
– Küresel topluluğumuza katılın! Okuyucular ve diğer yazarlar ile rabıta kurun.
– Favori hikayelerinizi takip ederek ve yorum yaparak geribildirim bırakın.
– En sevdiğiniz yazarlara bildiri gönderin yada diğer okuyucularla konuşun.

Stories Never End – Hikayeler Asla Bitmez (I would leave it in English)
Ünlü ve gelecek vaat eden yazarların binlerce ücretsiz kitabını ve öyküsünü keşfedin. Romantizm ve gizem kurguları. Kısa öyküler, klasikler ve şiirler. İlham verici makaleler. Macera ve tansiyon kurguları. Herkesin anlatacak bir hikayesi var. Sizin hikayenizi okumak için sabırsızlanıyoruz!

Zaten bir Sweeker mısın?
En sevdiğiniz hikayeler ve kitaplar ile yeni makale yarışmalarını takip etmek için bizi Facebook, Instagram, Twitter ve blogumuzda takip edin!

Facebook: https://www.Feysbuk.Com/sweekturkey/
Instagram: https://www.Instagram.Com/sweek_turkiye/
Twitter: https://twitter.Com/sweek_turkey
Blog: https://blog.Sweek.Com/tr/the-sweek-story/

Sweek kişisel yayıncılık: publish.Sweek.Com

Bir cevap yazın