Suzan pdf oku indir

1
Suzan pdf oku indir

Suzan pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Öykü Kitapları türünde çıkarılan Suzan kitabını paylaştık. 76 sayfadan oluşan Suzan kitabının yazarı ise Selahattin Doğan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Suzan oku indir. Suzan pdf indir yandex, Suzan pdf indir idefix, Suzan PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Suzan Pdf indir

Suzan Kısa Özet

Kitap tanıtım metni (arka kapak):

 

Gökyüzü, vişne şarabına batırılmış bir yumaktı. Daha bir güzellik… Ah! Puslu yeşillerde koşmak. Yalın ve çocuk yüreğiyle… Avuçlamak gökyüzünü, yaşlı meşe dallarına binlerce renk adak bezi ve kırlangıç sürüleri saçların rüzgarında… Yandı gecenin on dört numara isli gaz lambası, binlerce şekil kavisi, gözbebekleri hem de tanıdık, tam da karşıda… Korku ve çığlık, oysa ne kadar sessiz. Sabah çok mu uzak?

“Suzan” adlı öyküden

 

Zaman zaman onun ne yaptığını düşünüyor. Özellikle kapalı tuttuğu, çalışma odam dediği odayı görmek istiyordum. “Bu oda arada bir bana da kapalı” dediği için girmeyi göze alamamıştım. O odaya girmek, adeta yaşamına girmekti. Yüreği gibiydi. Yaşamının arta kalan bu bölümünde bile etkisinden kurtulamadığı bir kadın olmalıydı. Yazarken onun izlerine rastlanmasın diye epey uğraş vermişti. Onu düşünüp onu yaşıyordu. Zayıflık addedilir diye de ondan söz etmekten kaçıyordu. Onun için yazdıklarını bulmalıydım.

 

* * *

 

“Desem ki;

  Bu vurgun, bu yara

  Hep senden

  Yeniden

  Kadınım olur musun?” 

                       

                                   “Dipsizliğin Denizinde” adlı öyküden

Bir cevap yazın