Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak GameFirst Mobile tarafından yayınlanan 87MB boyutundaki Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] indirme linkini sizler için paylaştık. Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [v1.4.21]

Survival Island 2 Para Hileli MOD APK [1.4.21] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. En kaliteli çevrimdışı yani internetsiz oynanabilen macera hayatta kalma simülatörü oyunlarından biri.

Survival Island 2 1.4.21 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Survival Island 2, mobil hayatta kalma simülatörü oyun türünün bir oyunudur; hayatta kalmanın yollarını bulacak ve etrafınızdaki yaratıkları keşfedeceksiniz. Dev dinozorlar ıssız adanın her yerini işgal ediyor; Orada hayatta kalmak için yiyecek aramalı, çadır kurmalısın. Uzun süreli hayatta kalmak için vahşi, savaşan yaratıklarda görkemli anları yaşamak için uygulamayı doğrudan cihaza indirin.

Survival Island 2 v1.4.21 MOD APK

Survival Island 2 oyununda okyanusun ortasında bir çok köpekbalığının olduğu bir salda hayatta kalmak, bu ortamda hayatta kalmak kolay değil. Bu macera daha yeni başladı, zorluklarla yüzleşmeye, yiyecek bulmaya ve hayatta kalmak için bir çadır kurmaya hazır mısın? Büyük bir fırtınanın sonrasında dalgalar sizi uçsuz bucaksız okyanusun ortasında bulunan, son derece sert ve çetin olan vahşi bir adaya iter. Ayrıca bu adada yaşayan bir çok dinozor var; heyecanlı macera başladı.

Survival Island 2 Para Hilesi

Adada hayat sürdürmekte; Görünüşün bu adadaki düzeni değiştirecek, dinozorlarla arkadaş olacak ve uyum içinde hayatta kalacak. Dinozorları evcilleştirin; Zor bir Pixel dünyası gözlerinizin önünde açılıyor, kesinlikle seveceksiniz. Haritada bir çok dinozor mağarası var; mağaraları arayın ve içlerinde nadir bulunan kaynakları toplayın. Adadaki mağaralar, hayatta kalmanız için yararlı olan bir çok kıymetli kaynak içerir.

Mağaralar dinozorlarla, haritada yaşayan çeşitli dinozorlarla ve adada yaşanan bir çok yeni türle doludur. El yapımı bir çok hayatta kalma aracı ile birlikte nadir kaynakları toplama, savaş silahları, adada yaşamak için bir ev inşa etme görevini unutmayın. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın, adadaki vahşi haritada gözlerinizin önündeki devasa ve güzel yaratıklara, dinozor koleksiyonlarına hayran kalın.

Survival Island 2 Altın Hilesi

Dodo, yaşamınıza yardım eden ve koruyan yakın bir arkadaştır; ona saygı gösterin çünkü sizi tehlikeli ve kötü Kentrosaurus’tan koruyacaktır. Birçok dinozor, Nasutoceratops’u almak için erişmenizi ve keşfetmenizi, vahşi Pterodactyl’leri evcilleştirmenizi, tüm yumurta çeşitlerini toplamanızı bekliyor. Birçok kıymetli ödül almak için görevleri tamamlayın; hayatta kalma kampanyanız için uzlaşmacı olacaklar. Dinozor evcilleştirme yahut avlanma hakkınız, seçin.

Survival Island 2 Hile Apk

Oyun binlerce yeni silah ve kıymetli kaynak sunuyor; hayatta kalmanın ve yırtıcılarla savaşmanın yollarını bulmalısın. Keskin taşlar, baltalar, yaylar, oklar, mızraklar ve diğer bir çok silah gibi üretebileceğiniz silahlar. Yiyecek avlamak ve yaşamınızı korumak için kendi silahlarınızı ve becerilerinizi kullanın; et, deri ve kürk toplamak için hayvanları avlayın. Hayatta kalmak için savaşmak için kuvvetli silahlar oluşturun, ava çıkın, hayatta kalmak için dev dinozorlarla savaşın.

Survival Island 2 Apk indir

Hayatta kalma becerilerinizi sürekli olarak geliştirin ve silahlar üretin, yaşamınızı korumak için savaşın. Sanki yaşadığın son günmüş gibi savaşmak için cesur olmalısın; oyun, oyuncuların kaynak yaratmasına, çadır inşa etmesine izin verir. Birçok enteresan şey içeren yeni toprakları keşfedin, bir savaşçı olmak için en yüksek becerileri bulun ve öğrenin ve uygulayın.Hayatta kalmak için hayatta kalma, avlanma ve silah yapma hissini yaşamak için lütfen oyunu hemen cihazınıza indirin. Eğlence saatlerinizi daha keyifli ve heyecanlı hale getirin. Umarım, oyun en fazla tatminiyeti getirecektir. Oyun ile ilgili geri bildirime ihtiyaç duyan herhangi bir şey varsa, lütfen posta kutusuna gönderin. Yönetici ekibi bi hayli hızlı bir biçimde devralacak ve işleyecektir.

Survival Island 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Townsmen Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın