Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Joy Blitz Game tarafından yayınlanan 430MB boyutundaki Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] indirme linkini sizler için paylaştık. Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [v1.2.29]

Survival Games Zombie Hızlı Seyahat Hileli MOD APK [1.2.29] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Son hayatta kalanlar Z Shelter Survival’a hoş geldiniz!

Survival Games Zombie 1.2.29 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Hızlı Seyahat Hilesi

Survival Games Zombie’da oyuncuların yaşayabileceği hayatta kalma tamamen keyifli ama bunun yanı sıra üstesinden gelmeleri gereken zorlu bir görev. Bu oyunun içindeki mekanikleri bulmak ve tanımak için zaman ayıracaklar. Aynı zamanda, bazı durumlarda, bir çok değişik türde düşmanla karşılaşacaksınız ve her zaman onlarla savaşmanıza yardım edecek silahlara sahip olacaksınız. Bundan dolayı gerekli olduğunu düşündüğünüz her şeyi yapın.

Survival Games Zombie v1.2.29 MOD APK

Survival Games Zombie‘deki kıyamet sonrası dünya, oyuncuların adapte olması gereken bir çok unsurla hayranlık uyandıran bir biçimde oyunculara sunuluyor. Herhangi bir teçhizatı olmayan bir karakter olarak oynayacak ve tehlikelerle dolu bir dünya çapında bir köpekle yaşayacaksınız. Aynı zamanda, kıyamet sonrası bir dünya her zaman yüzleşmek zorunda kalacağınız belirli tehlikelere sahiptir, fakat sürekli olarak o dünyanın içinde dolaşmayacaksınız.

Survival Games Zombie apk hile

İlk çıktığın yerin kendine özgü mobilyaları olan bir evi var. Ama bunun yanı sıra çok fazla hasar aldığı için işlevsel bir mobilya olmayacak. Aynı zamanda, onu düzelttikten sonra, oyuncuların bu zombi hastalığından yararlanması ve hayatta kalması için ekipmanlarla dolu harika bir temel elde edersiniz. Ek olarak, bu oyundaki deneyime tamamen erişilebilir ve ağır ağır görünen sıra sıra talimatları uygularken buna alışmanız yalnızca birkaç dakikanızı alıyor.

Survival games Zombie APK Dayı

Karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edecek ve etkileşime girebileceğiniz unsurları göreceksiniz. Spesifik olarak, oyuncuların oyundaki ana kişiliğin yaşamı için birden fazla temel bulabileceği açık bir dünyadır. Aynı zamanda, bir nesneye yaklaştığınızda, bu öğenin alınabileceğini size bildiren bir el işareti görünebilir. Bu oyundaki öğeler, malzemeler yahut yiyecek gibi tamamen farklı işlevlere sahiptir.

Yukarıda da söz ettiğimiz gibi uzun süre hayatta kalabilmek için Z Shelter Survival dünyasında bir çok değişik unsuru bulabileceksiniz. Bu nedenle, erken oyun deneyimi ilk kez olduğunuz alanın etrafından toplanabilecek ufak malzemeleri toplamaya odaklanır. Bilhassa meyve, kütük yahut kaya toplayabilirsiniz. Bu bileşenler, ufak olsalar da, diğer öğelerin kilidini açmada önemli bir rol oynar.

Survival Games Zombie apk indir

Diğer hayatta kalma oyunları gibi, oyuncuların da oyun sırasında temel öğeleri yapmak için gerekli malzemeleri bulması gerekecek. Spesifik olarak, ağaçları kesmeye yahut kaynakları kullanmaya yardım edecek işgücü araçları gibi oluşturabileceğiniz bir çok değişik araç olacaktır. Böylelikle, malzemenin detaylarına bağlı olarak, oyuncu alakalı simgenin göründüğünü görebilecek ve alakalı madencilik yöntemini işaret edebilecektir.

Hayatta kalmak için gerekli araçların bunun yanında önümüze çıkan düşmanlara saldırmak için kullanılan silahları da kesinlikle göz ardı edemeyiz. Bazı düşmanların vücudunda onları öldürdükten sonra bazı malzemeler olacak ve eğer şanslıysanız kendinizi donatmak için bazı silahlar alacaksınız. Oyunda alabileceğiniz silahların ortak özelliği belirli bir limite sahip olmaları ve hasar gördüklerinde alakalı malzemeleri toplayıp üsse geri getirerek tamir etmeniz gerekiyor.

Survival Games Zombie Seyahat Hilesi

Oyunu deneyimlemeye başladığınızda arada bir istediğinizi yapmakta özgür olacaksınız fakat bu oyunun size verdiği görevlerle de ilgilenmeniz gerekiyor. Görevi tamamlamak ve etkileyici ödüller almak için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Aynı zamanda, sizi bu oyunun içinde görünen mekaniklere yönlendiren görevler gibi görevler talep etmek de olabilecek. Ek olarak, ödülleriniz deneyim, malzeme ve belirli miktarda jeton gibi tamamen çeşitlidir.

Z Shelter Survival Apk Android OYUN CLUB

Görevi yapmak gereklidir çünkü deneyim kazanmanıza ve düzey atlamanıza yardım edecektır. Aynı zamanda, malzemeler her zaman dikkat etmeniz gereken temel şeylerdir. Ek olarak, çok sayıda jeton almak kesinlikle seveceğiniz bir şeydir çünkü bir çok değişik sandık açmanıza yardımcı olmaktadır. Spesifik olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı sandık türü olacak ve içlerindeki ödüller, ekipman öğeleri yahut arada bir oyuncular için nadir silahlar gibi tamamen etkileyici.

Z Shelter Survival apk hile

Bir hayatta kalma dünyasında, kişiliğin sağlığı oyuncuların dikkat etmesi gereken bir faktördür ve kişiliğinizi olumsuz etkilemek için zamanında eklemeniz gerekecektir. Aynı zamanda, uygun kaynak toplamayı seçmeniz ve karakter için yeterli yiyecek almanız gerekecek. Oyuncular Z Shelter Survival’ın içinde bir robot bulabilir ve onu bazı temel unsurlarla donattığınızda başlatabilirsiniz. Herhangi bir malzeme bulmanıza yardım edecektır.

Survival Games Zombie indir (MOD, Menü/Hızlı Seyahat Hilesi)

Bir önceki android oyun

Angry Birds Blast APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın