Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak gameline tarafından yayınlanan 59MB boyutundaki Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3]

Survival Craft Online Mega Hileli MOD APK [1.5.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda oyuncuların yüz yüze kalacağı enteresan bir nokta, diğer oyuncuların onlara saldırmasıdır.

Survival Craft Online 1.5.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Oyundaki tüm ekipmanları basit bir şekilde üretebilirsiniz, hiçbir biçimde ahşap, taş yahut demir gerektirmez.
  2. Seviye Hilesi. Silah Hilesi. Oyunda fakat arenada yapacağınız savaşlardan sonra düzey atlayabilir ve daha kuvvetli silahlar kullanabilirsiniz.

Survival Craft Online, oyuncuların gerekli şeyleri toplayıp istediklerini yaratacakları ıssız bir adada bir hayatta kalma oyunudur. Gerekli araçlara sahip olacak ve temel unsurları yöneteceksiniz. Aynı zamanda oyun, bir çok oyuncunun deneyimleyebileceği geniş bir ortama sahip ve tabi ki bu, oyuncuların dostlarıyla oynaması için uygun bir fırsat. Bundan dolayı kaçırmamaları gereken heyecan verici bir oyun.

Survival Craft Online v1.5.3 MOD APK

Survival Craft Online‘da oyuncular, yararlanabilecekleri bir çok unsurun olduğu devasa bir ada deneyimi yaşayacaklar. Oyundaki grafikler gülünç piksel görüntülerle tasarlandı ve size iki araç verilecek: temel öğeleri toplamak için bir ağaç kesme baltası ve bir maden baltası. Bilhassa, hepsi çevredeki hayvanlara yahut oyunculara ciddi hasar verme kabiliyetine sahiptir. Tabii ki, diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrama hususunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Survival Craft Online Seviye Hilesi

Bu oyunda oyuncuların yüz yüze kalacağı enteresan bir nokta, diğer oyuncuların onlara saldırmasıdır. Bu durumda bazı çözümler uygulanabilir. Spesifik olarak, ilk yol, diğer oyuncuları sömürmek ve görüş alanından çıkmak için daha uzaktaki başka bir alana gidebilmektir. Aynı zamanda ikinci yol da madenciliğe odaklanmaktır çünkü eğer yenilirseniz hemen sonrasında yeniden dirileceksiniz ve ağır ağır diğer oyuncuların sıkılmasına neden olacaksınız.

Survival Craft Online Silah Hilesi

Survival Craft Online’ı bu iki madencilik aracıyla başlatırken, oyuncular tahta, taş ve domuz eti gibi şeyler toplayacaklar. Daha sonra kıymetli eşyaların yapımında ahşap ve taş kullanılacaktır. Aynı zamanda, kişiliğinizin sağlığının azaldığını kafanızı yoruyorsanız, madencilik işleminize bi hayli hızlı bir biçimde devam etmek için enerjiyi yenilemek için domuz eti kullanabilirsiniz. Çantanızı eşyaları basit bir şekilde alacak biçimde genişletebilirsiniz ve sık kullandığınız şeyleri koyabileceğiniz birkaç yuva mevcuttur.

Survival Craft Online Hile Apk

Karakterin çantasında keşfedilecek bir çok değişik sekme göreceksiniz ve bunlardan bir diğeride yapabileceğiniz eşyalar olacak. Kendinizi korumak için evlerden silahlara kadar oluşturabileceğiniz bir çok değişik tür göreceksiniz. Oradan adada kararlı bir yaşamınız olacak ve ortaya çıkmaya hazır unsurlarla bi hayli hızlı bir biçimde yüzleşeceksiniz. Ayrıca, dostlarınızla kendinize bir üs kurabilmekten daha iyi bir şey yoktur.

Survival Craft Online indir (MOD, Kolay Craft / Güçlü Silahlar)

Bir önceki android oyun

Tanks vs Bugs APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın