Sürmek Gerçek çiftçilik Traktör Kargo Simülatör 21 Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Sürmek Gerçek çiftçilik Traktör Kargo Simülatör 21 Apk İndir, APK uygulama sitemizde Sürmek Gerçek çiftçilik Traktör Kargo Simülatör 21 Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Sürmek Gerçek çiftçilik Traktör Kargo Simülatör 21 Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Sürmek Gerçek çiftçilik Traktör Kargo Simülatör 21 Apk İndir

Sürmek Gerçek çiftçilik Traktör Kargo Simülatör 21 Apk İndir

Drive Real Farming Tractor Cargo Simulator 2021, en iyi tarım oyunları 2021dir. Süper hasat edilen mahsuller için ekim ve tohumlama için hazırdır. En kaliteli tarım aletleri ve harman makineleri de mevcuttur. Burada çiftçilik yaşamını anlamak için tecrübe kazanın. Çektikten sonra yeni traktör müthiş mini traktörler çiftlik sürücüsü haline gelir, yalnızca yavaşlayana kadar serin fikirli olur. Farklı makineler ve ağır traktörler seçin. Çekici ışının süper katiyen yol dışı izleri, gerçek dünya çapındaki en iyi traktör çekme deneyimidir.

Sürmek Gerçek çiftçilik Traktör Kargo Simülatör 21 Apk Full

Gerçekçi ve sıkıntılı vazife için direksiyonu sıkı bir biçimde kavramaya devam edin ve en iyi kamyonet kargo traktörü arabasının güvenlik kemerinizi bağlayın çünkü işiniz çiftlikte farklı araçları taşımaktır. Offroad ziraat çiftçilik dönemi şoför yapar. Çiftliklerin etrafında otlayan birtakım hayvanlar sebebiyle traktör sürüş esnasında dikkatli olun. Köy ortamının keyfini çıkarırken, traktör arabası en iyi simülasyonunda çiftlik hayvanlarına çarpmamaya dikkat edin. Ekskavatör de bi hayli keyifli. Aslını söylemek gerekirse burada, ücretsiz arazi traktörü sürüşünde kırsal yaşamın tadını çıkarmak için en iyi kaynak olan gerçekçi köyü keşfederken ağır ziraat traktörü sürücüsü için nadir bir talih.
Bilhassari:
-Mükemmel sürüş fiziği
-Üstün grafikler
-3d ortamlar
-Birden fazla modern araç
-üç boyutlu kamera görünümü

Bir cevap yazın