Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Naxeex Ltd tarafından yayınlanan 87MB boyutundaki Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Superheroes City Mega Hileli MOD APK [v1.7]

Superheroes City Mega Hileli MOD APK [1.7] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Süper kuvvetli varlıklar için harika dövüş arenası.

Superheroes City 1.7 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Beceri Puanı Hilesi
  2. Reklamsız

Mobil platformda, oyuncuların deneyimlemesi için Grand Theft Auto tarzında yapılmış bir çok oyun bulunmaktadır. Ama çok fazla şey yaşadılar, fakat çoğunun herhangi bir atılımı yok. Oyuncular daha iyi bir deneyim yaşamak ve bu oyunlardan daha yeni olmak istiyorlarsa Superheroes City adlı oyuna gelin. Bu oyun GTA tarzında yapılsa da oyuncu mafya değil, oyuncu bir süper kahraman olacak. Lakin oyuncuların çok fazla izlediği süper kahraman filmlerinden farklı olarak çok değişik olacak.

Superheroes City v1.7 MOD APK

Superheroes City oyununda oyuncular, şehrinizi yok etmeye kararlı, süper kahramanlarla savaşan kötü adamlar olacaklar. Bunlar, sizinle aynı güce sahip olan fakat güçlerini insanlığı korumak için kullanmaya istekli olmayan düşmanlardır. İnsanları zayıf insanlar olarak görürler ve onlara hizmet etmek zorunda kalırlar ama böyle bir sorumlulukları yoktur. Böylelikle gerçek süper kahramanlarla savaşmak ve insan şehrini yok etmek için bir güç yarattılar.

Superheroes City APK Dayı

Bir süper kahraman olmasına rağmen şiddet hala bu oyunun özüdür, oyuncuların yaşadığı deneyimler yine benzer olacaktır. Bu oyuna gelirken oyuncular, oyunu doyasıya yaşayabilmek için iki seçeneğe sahip olacaklar. Oyuncular bu şehirde istediklerini yapmakta özgür olacaklar, fakat bunun bazı sınırlamaları olacak. Veya oyuncu, oyunun hikayesi ile ilgili bilgi edinmek için oyunun verdiği görevleri yapabilir. Her iki yol da iyi bir seçimdir yahut isteğe göre oyuncu ikisini de seçebilir.

Superheroes City apk hile

İlk seçeneği seçerseniz, oyuncu kimsenin sizi durduramayacağı bir çok şeyi yapmakta özgür olacaktır. Oyuncu muazzam bir güce sahip bir süper kahraman olduğu için kimse sizinle savaşamaz. Oyuncular, örneğin şehirde uçmak yahut süper güçlerini tesisleri yok etmek için kullanmak gibi her şeyi yapabilirler. Oyuncu şehrin çok fazla kuralını ihlal ederse, sizi yok etmek için gönderilen bir robot ordusu olacaktır. Lakin bu olabilecek olmayacak çünkü oyuncu, gücüyle onları basit bir şekilde yok edebilir.

Superheroes City Para Hilesi

Oyunun adını okurken, oyuncu buranın süper kahramanlar şehri olduğunu da biliyor, bu yüzden başka bir çok süper kahraman olacak. Oyuncu, kaldırımda yürüyen doğaüstü güçleri olan bir kişiyle karşılaşabilir. Ama merak etmeyin bunlar yalnızca NPC’ler yani oyuncuyu yok etmek imkansız, oyuncu istenirse diğer süper kahramanları da öldürebilir. Ama eğer oyuncu onlara saldırırsa onlar da oyuncuya saldıracaklar, o yüzden hızlı yap.

Superheroes City Apk indir

İkinci yol, birinciden eşit derecede enteresantir, oyuncuya oyun tarafından verilen bir çok görev sağlanacaktır. Lakin GTA’nın aksine, oyuncular görevleri almak için işaretli yerlere gidecekler, fakat görev panelini açmaları yeterli. Oyuncuların gerçekleştirmesi için bir çok değişik görev olacak.

Superheroes City indir (MOD, Beceri Puanı Hilesi)

Bir önceki android oyun

PAKO 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın