Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer pdf oku indir

3
Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer pdf oku indir

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer kitabını paylaştık. 192 sayfadan oluşan Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer kitabının yazarı ise Yusei Matsui‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer oku indir. Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer pdf indir yandex, Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer pdf indir idefix, Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer Pdf indir

Suikast Sınıfı 11 – Mutlak Zafer Kısa Özet

Dünya, Ayın %70’ini ortadan kaldırıp sonsuza kadar hilal şeklinde kalmasına neden olan kuvvetli bir yaratık aracılığıyla bir yıl içinde yok edilme tehditi altındadır. Bu eşi benzeri görülmemiş yaratığa yapılan bütün suikast girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. İlginç olan ise bu yaratığın, sonunda insanlığa bir teklifte bulunmasıdır. Bir yıl boyunca Japonya’da bir okulda sınıf öğretmenliği yapacaktır ve öğrencileri bu zaman zarfında istedikleri zaman kendisine suikast girişiminde bulunabileceklerdir. Kunugiaoka Lisesi 3-E sınıfının öğretmeni olarak işe başlar fakat bildiğimiz derslerin dışında öğrenciler nasıl suikast yapılır dersi de alacaklardır.

Bu arada Japonya Hükümeti, Koro Sensei yani öldürülemez hoca lakabını almış olan yaratığı öldürene on milyar yen ödül verileceğini açıklar. Lakin Koro Sensei’yi öldürmek imkansız bir görevdir. Nedeni yalnızca olağanüstü güçleri olması ve 20 Mach hızında hareket edebilmesi değil, öğrencilerin gördükleri en iyi öğretmen olması, notlarının, bireysel becerilerinin ve bakış açılarının gelişmesine yardımcı olmasıdır.

Bakalım olaylar nasıl gelişecek? 2012 senesinde Yusei Matsui aracılığıyla Shonen Jump dergisinde yayınlanmaya başlanan manga, geçtiğimiz aylarda 180.bölümü yayınlanarak tamamlandı. Toplam 21 ciltten oluşan seri Japonya’da hemen hemen 20 milyon civarı basılı kopya satmayı başarmıştır.

Bir cevap yazın