Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.10] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.10] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak ZPLAY Games tarafından yayınlanan 196MB boyutundaki Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.10] indirme linkini sizler için paylaştık. Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.10] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.10] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Stone Miner Para Hileli MOD APK [v2.10]

Stone Miner Para Hileli MOD APK [2.10] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kamyonunuzla taşları ezin, Kaynakları çıkarın, onları tabanda satın ve daha fazlasını elde etmek için kamyonunuzu yükseltin!

Stone Miner 2.10 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma.
  2. Reklamsız.

Şu anda oynamak için bir çok keyifli simülasyon oyunu var. Simülasyon türü bir çok kişi tarafından seviliyor ve şu anda milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Bugün oynayabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz her türden simülasyon oyunu var. Her simülasyon oyunu, sürüş, mekanik, keçiler ve daha birden fazla benzersiz konu ile oynamanıza izin verir. Lakin Stone Miner ile taş çıkarmanın ve ondan para kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz!

Stone Miner v2.10 MOD APK

Bu oyunda senin işin, bugün çeşitli düzeylerde ve adalarda olabilecek olduğunca çok taş çıkarmak. Burada tırınızı tercih ederek taş çıkararak taşları satabilir ve gelirinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Adanın etrafında dolaşırken ve farklı renk ve türde kayaları çıkarırken kamyonunuzu tercih ederek taşları ezerken eğlenin. Ne kadar çok geliriniz olursa, o kadar çok para kazanabilir ve kamyonunuzu yükseltmek için o kadar çok harcayabilirsiniz! Bugün farklı şeyleri yükselterek eğlenebilirsiniz.

Stone miner apk para hilesi

Şu anda oynanacak çok sayıda harika oyun var ve bunları istediğiniz kadar indirmekte özgürsünüz. Ama eski oyunların aynısını istemeyen biriyseniz simülasyon oyunlarıyla eğlenebilirsiniz. Bunlar, oynaması çok keyifli olduğu için bu günlerde popülerlik kazanan oyunlar.

Stone miner apk dayı

Bugün simülasyon altında birden fazla kategorinin keyfini çıkarabilir ve birçoğuyla eğlenmekte özgürsünüz. Lakin Stone Miner ile işiniz, satabileceğiniz taşları çıkarmaktır. Bir madenci olarak, burada çalıştırabileceğiniz kamyonunuz ve tamamlamanız gereken bir çok düzey olacak. Para kazanmak için satabileceğiniz farklı taş türleri için madenciliğin keyfini burada çıkarabilirsiniz.

Stone miner apk hile android oyun club

Ardından, öğütücüyü, kamyonu ve vagonu yükseltirken kamyonunuzu yükseltmek için bu parayı yeniden yatırabilirsiniz. Burada da dikilecek çok keyifli yapılar var. Bu oyunda, burada ziyaret etmek için çok sayıda taş ve ada ile eğlenebilirsiniz.

Madencilikle alakalı keyifli bir simülasyon oyununun keyfini hemen şimdi çıkarın.

Stone miner apk son sürüm

Eğlenceli bir simülasyon oyunundan hoşlanan biriyseniz, şimdi Stone Miner’ı indirin ve bir çok düzeynin kilidini açın. Maden taşları – Bugün oynayabileceğiniz çok sayıda fantastik simülasyon oyunu var. Günümüzde çoğu simülasyon oyunu popülerdir ve oyuncuların tamamen zevk alabilecekleri belirli şeyleri yapmalarına izin verir.

Stone miner apk hile

Misal verilecek olursa, keçi simülatörü oyunu, oyuncuların sokaklarda ortalığı kasıp kavuran bir keçiye dönüşmesini sağlıyor. Ama madencilikle ilgileniyorsanız, bugün Stone Miner oynarken eğleneceksiniz! Bu, onları satarak para kazanmak için olabilecek olduğunca taş çıkarmanıza izin veren bir oyundur. ZPlay Games tarafından yayınlanan bu, bugün yapabileceğiniz birden fazla şeyin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir oyundur. Burada, farklı doku, renk ve fiyatlara sahip taşları kazmak için sayısız düzeyden geçeceksiniz.

Stone Miner Apk indir

Şimdi bir çok düzeynin tadını çıkarmaktan çekinmeyin ve yaptığınız gibi para kazanın. Daha sonra kamyonunuzun farklı parçalarını yükseltmek isteyebilirsiniz, böylece daha fazla taş toplayabilir ve daha bi hayli hızlı madencilik uygulayabilirsiniz. Genel olarak, bu, madencilik yaparken kazanmanıza izin verecek keyifli bir oyundur.

Stone Miner Altın Hilesi

Taşları Sat – Bir iş insanıysanız, bu oyunu oynamayı seveceksiniz. Çıkardığınız taşları burada satabileceğiniz için burada başarılı bir madencilik işletmesi yürütmek için ne gerektiğini öğreneceksiniz. Para kazandıkça burada madencilik yapabileceğiniz ve satabileceğiniz bir çok taşın tadını çıkarmaktan çekinmeyin. 

Stone Miner Elmas Hilesi

Bu oyunda, bugün işinize yeniden yatırım yapmak için paranıza gereksiniminiz olacak! Birçok düzey oynayın – Bu oyunda, bugün bir çok düzeyde oynayabilirsiniz, bu da farklı taşlar çıkarmanıza izin verir. Yabancı kazançlar için çeşitli taşları satabilir, değişik mekanlarde madenciliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Stone Miner Hile

Burada kazılacak çok keyifli yerler ve alınacak taşlar var. Bugün kayaları çıkarmak için kamyonunuzu kullanmaktan çekinmeyin. Kamyonunuzu yükseltin – Bu oyunda, daha fazla taş taşıyabilmek ve daha bi hayli hızlı maden çıkarabilmek için aracınızı sürekli olarak olarak yükseltmeniz gerekecek. Öğütücü, kamyon ve demiryolu arabası gibi burada yükseltilecek bir çok şey var.

Madenciliğin tadını çıkarmak istiyorsanız hemen Stone Miner’ı indirin ve para için taş çıkarabileceğiniz bir oyunun tadını çıkarın!

Stone Miner indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Starlit Kart Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın