Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v2.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v2.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak DB RR STUDIO tarafından yayınlanan 128MB boyutundaki Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v2.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v2.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v2.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [v2.8]

Stickman Shinobi Ninja Fighting Para Hileli MOD APK [2.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha kuvvetli, daha bi hayli hızlı, daha ölümcül olun ve tehlikeli kötü adamlara karşı yarışın!

Stickman Shinobi Ninja Fighting 2.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma.

Stickman Shinobi Ninja Fighting’in heyecan verici maçlarına, muhteşem makyajlarına hayran olalım ve süper dövüş sanatlarının tadını çıkaralım . Bu, dövüş sanatlarının müthişliğinden, en üst düzey beceriden ilham alan günümüzün en yeni video oyunudur. Eşsiz özelliklerle birleştirilmiş yeni fikirlere sahip oyun, muazzam bir gelişme yarattı ve oyuncuların gözünde önemli puanlar kazanmaya yardımcı oldu. Bu modern dövüş sanatları oyununun benzersiz ve yeni noktalarının tadını çıkaralım.

Stickman Shinobi Ninja Fighting v2.8 MOD APK

Dünya barış içinde yaşıyor ve seçkin dövüş sanatları figürlerimiz tarafından güvenle korunuyor. Dünyadaki insanlar çok minnettar ve bu büyük dövüş sanatçılarına saygı duyuyorlar. Lakin bu durum sonsuza kadar sürmedi ve bir gün insanüstü yeteneklere sahip gerici bir güç dünyaya hükmetmek istedi, sonrasında bir çok sonuç geldi ve insanlar sefalete düştü.

Bu Stickman Shinobi‘de müthiş karakterlere dönüşeceğiz. Bu gericilerle savaşmak için kendi kabiliyetlerinizi kullanın. Sadece orada durmakla yetinmeyip, gücü birleştirmek için egemenlik makinemizdeki üstün unsurları bir araya getirelim. Olağanüstü bir önder ol ve aşkı ağır ağır trajedinin kapısından kurtar.

Stickman Shinobi Para Hilesi

Bu kötü gericileri kökünden yok edebilmek için tüm seçkin dövüş sanatçılarının gücünü topluyoruz. Dünyanın her yerinden dikkate değer savaşçıları toplayarak büyük bir önder olduğunuzu gösterin. Boksörleri kuvvetli bir güç ve birlik ekibine dönüştürebilmek için kabiliyetleri kullanın.

Stickman Shinobi Enerji Hilesi

Savaşlar uçsuz bucaksız yeşil ormanda ve hatta uzak adada gerçekleşir. Her yerde gericilerden insanlar vardı ve onları şiddetle savaşmak için ayaklandırmak için anlaşmazlıkları kullandılar. Savaşmaya devam etmeden önce güç ve yeterli sayı toplamak için bu gerici güçlerle çatışmalardan kaçının. Şiddetli savaşlar geniş bir ölçekte gerçekleşir ve Stickman Shinobi’yi hayran olunacak çok önemli bir nokta haline getirir.

Stickman Shinobi Elmas Hilesi

Stickman Shinobi Ninja Fighting, ülkenin her yerinden yüzlerce ila binlerce cesur ninja ve savaşçıyı içerir. Dünyayı korumak için kendi gücünüzü ve kabiliyetinizi adamak temel amacı ile burada bir araya geliyorsunuz. Yüzlerce insan bize katılacak ve misyonumuz onlara olumlu tarafı yayacak.

Stickman Shinobi Android OYUN CLUB

Düşükten yükseğe, kolaydan karmaşığa 100’den fazla düzey mevcuttur ve ne kadar yükseğe çıkarsanız o kadar fazla dövüş bekleyebilirsiniz. Heyecan verici aksiyondan tatmin ve çok cüretkar. Birçok gericiyi yenerek, ruhlarını alarak, ödüller alarak ve para ve istikrar için değiş tokuş yaparak çok fazla güç oluşturun. Eşsiz seslerle birleştirilen canlı görüntüler, oyunu daha da keyifli hale getiriyor.

Stickman shinobi APK Dayı

Bunun yanında Stickman Shinobi bir çok oyuncunun kalbini kazandı. Sadece heyecan verici aksiyon sahneleriyle değil, oyuncuları cezbeden donanımlarıyla de gözleri üstüne topluyor. Modern oyunların ücretsiz oyunla heyecan verici kombinasyonu da büyük bir artı. Sıkı savaşın ve zaferi kazanın.

Stickman Shinobi Hile Apk

Bu oyunda, bi hayli hızlı ve ölümcül rakiplerle heyecan verici savaşlar bulacaksınız.

Burada, kontrol altına alabileceğiniz ve en çeşitli rakipleri ezmelerine yardımcı olabileceğiniz popüler mangadan favori karakterlerinizle tanışacaksınız.

Toplamda 300’den fazla zengin oyun düzeysi, 10 benzersiz konum sizin için hazırlandı, başlangıç ​​için yalnızca bir başlangıç ​​karakter seti olacak, fakat oyunda ilerledikçe daha da fazlasının kilidini açabilirsiniz.

Stickman Shinobi Apk indir

Tepki hızınız, özeniniz ve isabetliliğiniz için gerçek bir test olacak tehlikeli rakiplerle savaşları ve ölümcül patronlarla savaşları bekliyorsunuz.

Her karakter için, zaten heyecan verici olan oyunu çeşitlendirmeye yardım edecek özel ses efektleri ve benzersiz saldırılar hazırlandı.

Tüm düzeyler, her birinin sonunda patronu ezmeniz gereken 10 karta bölünecek.

Stickman Shinobi Ninja Fighting indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Real Racing Next APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın