Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak CASUAL AZUR GAMES tarafından yayınlanan 67MB boyutundaki Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [v0.8.1.3]

Stickman Ragdoll Fighter Reklamsız Hileli MOD APK [0.8.1.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadarki en gülünç fizikle savaşmanın tadını çıkarın.

Stickman Ragdoll Fighter 0.8.1.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız

Dövüş oyunları, bir çok rakibe karşı oynamanın keyfini çıkarabileceğimiz şimdilerde popüler oyunlardır. Kendinizi üzgün yahut mutlu hissediyorsanız, dövüş becerilerinizi sergilemenize izin verdiği için dövüş oyunlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Dövüş oyunları, öfkemizi olabilecek olan en güvenli ve en keyifli biçimde dışarı atmamızı sağlar. Ama aynı anda hem dövüşmek hem de eğlenmek istiyorsanız Stickman Ragdoll Fighter‘ı deneyebilirsiniz! Bu, savaşmanız için size meydan okuyacak, ragdoll fiziği kullanan bir oyundur.

Stickman Ragdoll Fighter v0.8.1.3 MOD APK

Casual Azur Games tarafından yayınlanan bu oyun, benzersiz bir rakiple yüz yüze kalacağınız bir çok zorlu bölümün keyfini çıkarmanızı sağlar. Burada, kişiliğinizi hareket ettirmek ve savaşmak için kullanabileceğiniz dev bir sanal joystick olan tek bir kontrol şeması var. Önce sağlığını tüketen oyunu kaybeder, fakat rakibinizin gücünü de dikkate almanız gerekir! Eldivenler ve daha birden fazla silah gibi bir çok silahın kilidini bugün açmaktan çekinmeyin. Zevk için bir çok görünüm de var!

Stickman Ragdoll Fighter Para Hilesi

Dövüşmek o kadar eski bir aktivite ki, var olduğumuzdan beri var. Hayatta kalmamızı tehlikeye atan şeylerle savaşmak bizim doğal tepkimizdir. Lakin şimdilerde bireylerin yasal olarak bir kitle ile kavga etmelerini sağlayan bir çok spor ve aktivite bulunmaktadır. Bu nedenle, şimdilerde bir çok film ve şov, çok fazla eğlence sağladığı için dövüş sahneleri içeriyor. Birçok insan becerilerini sergilemek istediği için dövüş oyunları da şimdilerde popülerdir.

Stickman Ragdoll Fighter Altın Hilesi

Stickman Ragdoll Fighter‘da önceden hiç oynamadığınız benzersiz bir dövüş oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, ragdoll dövüşleri içerir, bu da kişiliğinizi yalnızca sanal bir ped ile kontrol edeceğiniz manasına gelmektedir. Ardından, bir çöp adamı kontrol edebileceğiniz yerde çöp adam dövüşünün de tadını çıkaracaksınız. Burada, karakterleri kontrol etmek zor olduğu için doğru veya yanlış bir dövüş yolu yoktur. Burada bir çok çeşit silah ve görünümün de tadını çıkarabilirsiniz. Şimdi sınırınıza kadar savaşın ve keyifli bir dövüş oyununun tadını çıkarın. Ellerinizi sallayarak rakibinizi devirebilecek misiniz bir bakın!

Stickman Ragdoll Fighter Hile Apk

Bir dövüş oyununun tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman Stickman Ragdoll Fighter tam size göre! Şimdiye kadarki en gülünç fizikle savaşmanın tadını çıkarın.

Stickman Ragdoll Fighter – Tek kelime ile söylemek gerekirse çok fazla olduğu için bugün bir dövüş oyunu bulmak kolay bir şekilde. Bu oyunlar, şimdilerde bir çok insanın dövüşmekten zevk alması sebebiyle popülerdir. Bu oyunlar ile düşmanınızı etkisiz hale getirmek için değişik kombinasyonlar ve hareketler yapabilirsiniz. Bundan dolayı bu oyunlar, oyunculara bugün kazanmaları için eşit bir fırsat sunuyor. Ama Stickman Ragdoll Fighter’da, başka hiçbir şeye benzemeyen gülünç bir çöp adam dövüş oyununun keyfine varacaksınız!

Stickman Ragdoll Fighter Apk indir

Bu oyunu farklı kılan şey ise ragdoll fiziğine sahip bir çöp adamla oynuyor olmanız. Bu, sizin ve rakibiniz için işleri delicesine zorlaştırır. Sonuç, her iki oyuncunun aynı anda savaşırken denge kazanmaya çalıştığı keyifli bir oyundur! Bu, iki ayyaşın hayatlarını umursamadan ona gitmesini izlemek gibi. Burada korsan, ninja, cyborg ve daha birden fazla türde kıyafetin kilidini açabilirsiniz.

Stickman Ragdoll Fighter Apk Son Sürüm

Stickman Ragdoll Fighter’da, farklı rakiplere karşı savaşacağınız farklı düzeylerle karşılaşacaksınız! Buradaki her rakibin kendine özgü bir kostümü, silahları ve dövüş stili var. Ama hepiniz oyunu daha enteresan ve keyifli kılan ragdoll fiziği ile savaşıyorsunuz. Ayakta durmaya çalışın ve bugün sonsuz rakiplerle savaşın ve kazanın! Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar çok ödül alırsınız ve daha zorlu düşmanlarla karşılaşırsınız.

Stickman Ragdoll Fighter Karakter Hilesi

Bu oyunu diğer dövüş oyunlarından ayıran şey, burada ragdoll fiziği ile uğraşacak olmanız. Bu, kişiliğinizin tıpkı bir oyuncak bebek gibi filme aldığı ve yalnızca sanal bir joystick tercih ederek hareket edebileceğiniz manasına gelmektedir. Bugün savaşırken dengenizi kazanmaya çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz! Lakin rakibinizin de oyuncak bebek gibi hareket ettiğini unutmamalısınız, bu yüzden kazanan kişi kişiliğini iyi kontrol edebilendir.

Stickman Ragdoll Fighter indir (MOD, Reklamsız)

Bir önceki android oyun MultiCraft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın