Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.29] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.29] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Skygo tarafından yayınlanan 56MB boyutundaki Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.29] indirme linkini sizler için paylaştık. Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.29] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.29] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [v1.29]

Stickman Master Archer Elmas Hileli MOD APK [1.29] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş yakın! Kadim sopa kabilesinin son okçususun.

Stickman Master Archer 1.29 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Reklamsız

Çöp Adam oyunları genelde piyasadaki tüm oyunculara yönelik basit bir oynanışa sahiptir. Oyun ne kadar basit olursa, oyuncu sayısı o kadar fazla olur, fakat oyunun kendisi, oyuncuları çekmek için bir çok gülünç öğeye sahip olmalıdır. Çöp Adam oyunları genelde her şeyi optimize etmek için 2D stiliyle dizayn edilmiştır. Düzey tasarımı yapmak yahut diğer şeylerin güzelliğini vurgulamak için zamanı kısaltın. Tıpkı Stickman Master Archer oyununda olduğu gibi  oyuncular, şiddetli savaşlara katılmak yerine bu okçuluk oyununda hareketsiz oturup rahatlayabilirler.

Stickman Master Archer v1.29 MOD APK

Stickfight Master Archer‘ın oynanışı kolay bir şekildetir ve diğer özelliklerin çoğu benzerdir. Oyuncular heyecan verici okçuluk savaşına girecek ve düşmanları yok etmek için doğruluk dengeleme kabiliyetlerini kullanacaklar. Bu oyun gerçekçi fizik uygular, bundan dolayı oyuncuların doğru atış yapmak için yayın kuvvetini ve açısını hizalaması gerekir. Aynı zamanda oyuncu hava durumu yahut benzeri etkenlerden de etkilenecektir. Oyuncular yalnızdır, fakat rakipler, oyuncular için zor anlar yaratmak için sayılarla görünebilir. Kısa olaraksı, bu oyunun oynanışı, oyunun zorluklarının üstesinden gelebilmek için oyuncuların yüksek doğruluk ve çevikliğe sahip olmasını gerektirir.

Stickman Master Archer Para Hilesi

Oyuncunun macerası bir çok değişik bölüme ayrılacak. Her bölüm, oyuncuların deneyimlemesi için sayısız ufak mücadeleye bölünecek. Zorluk düzeysi ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar büyük olur ve hava koşulları daha şiddetli hale gelir ve bu da oyuncuların işini zorlaştırır. Meydan okumada, oyuncuların ok atmak için yalnızca sürükleyip bırakmaları, kuvveti ve açıyı ayarlamak için yukarı ve aşağı hareket etmeleri yeterli gelmektedir. Oyun bunun bunun yanında oyuncuların doğruluğu daha iyi ayarlamasına yardımcı olmak için sanal bir görüş hattını da destekler. 

Stickman Master Archer Altın Hilesi

Oyuncunun rakibi birden fazla atışa dayanabilir. Oyuncular onlara ayaklarından vurursa, üç atış gerekir, göğüs için iki atış gerekir ve bir kafadan vuruş rakibi bitirir. Oyuncular rakiplerine kafa vurduklarında, teçhizatı geliştirmelerine yardımcı olmak için bir bonus kazanacaklar. Bundan dolayı oyuncular olabilecek olduğu kadar çok vesikalık atış yapmaya çalışmalıdır.

Stickman Master Archer Elmas Hilesi

Oyuncular mücadeleyi en iyi performansla tamamlarsa cömert bir ödül alacaklar. Bu ödül bir sandık yahut işlenecek bir hammadde olabilir. Evet, oyuncular çöp adamlarını güçlendirmek için silah ve ekipman da üretebilirler. Silahlar farklı kategorilere ayrılmıştır, fakat yine de “Yay” kategorisinde olacaklar, temel fark görünümleridir. Silahın düzeysi ne kadar yüksek olursa, güç o kadar büyük ve görünüm o kadar güzel olur.

Stickman Master Archer Hile Apk

Ekipman, bir oyuncunun rakibi tarafından öldürülmeden önce daha fazla hasara dayanmasına yardımcı olmak için gücünü artırabilir. Bu oyun kişiliğin hareket etmesine izin vermediğinden, oyuncular hayatta kalmak için yalnızca şansa güvenebilirler. Düşman birlikleri belirli bir sayıda rastgele görünecek. Ayrıca daha gelişmiş ekipman kullanabilirler fakat istatistiklerini değiştiremezler. Böylelikle oyuncular yalnızca dekorasyon olarak hizmet ettiklerini anlayabilirler.

Stickman Master Archer Apk indir

Oyunu daha enteresan hale getirmek için 2 oyuncuveya sahip. Oyuncular meslektaşlarına yahut dostlarına katılabilir ve okçuluk becerilerinde birbirlerine meydan okuyabilir. Oynanış tek oyunculuya benziyor fakat 2 birinin mesafesi çok uzak olacak ve mesafeyi tahmin etmek ve isabetli atış yapmak zor. Lakin işlemi tekrarlamak ve açıyı değiştirmek doğruluğu artırabilir. 2 oyuncu modu, arkadaşlarla eğlenmek için çok uygundur.

Stickfight Master Archer indir (MOD Para / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

MR RACER Premium Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın