Stickfight Infinity Para Hileli MOD APK [v1.34] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Stickfight Infinity Para Hileli MOD APK [v1.34] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Skygo tarafından yayınlanan 60MB boyutundaki Stickfight Infinity Para Hileli MOD APK [v1.34] indirme linkini sizler için paylaştık. Stickfight Infinity Para Hileli MOD APK [v1.34] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Stickfight Infinity Para Hileli MOD APK [v1.34] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Stickfight Infinity Para Hileli MOD APK [v1.34]

Stickfight Infinity Para Hileli MOD APK [1.34] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğlenceli bir dövüş oyunu olarak tasarlanan StickFight oyununun kuvvetli noktası, oyunculara keyifli eğlence anları sunmayı vaat eden klasik çöp adam görüntüsü ile gerçek fiziğe dayalı tasarımıdır.

Stickfight Infinity 1.34 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Tüm kilitler açık

Stickfight Infinity, bir sonsuzluk aksiyon-macera oyunudur. Oyunda çöp adamın macerasını oyuncular kontrol ediyor. Oyunun her düzeysi için koşullar farklıdır. Bir sonraki düzeyye geçmek ve kilidini açmak için düzeydeki tüm düşmanları yenmeniz gerekiyor. Ardından, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlar var. Web sitemizden indirebilirsiniz. Stickfight: Legend of Survival’ın yaratıcısından şimdi ikinci versiyon geldi. Stickfight Infinity, fizik tabanlı bir dövüş oyunudur. Yeni bir oyun modu ile Stickfight’ın bu versiyonu size en iyi deneyimi yaşatacak. Stickfight Infinity, bi hayli keyifli bir oyun stiline sahip çok oyunculu bir dövüş oyunu türüne aittir. Stickfight Infinity’de, iki ila dört oyuncu içinde yerel yahut çevrimiçi çok oyunculu mod aracılığıyla başkalarıyla savaşmak için tanıdık çöp adam kişiliğini kontrol edeceksiniz.

Stickfight Infinity v1.34 MOD APK

Stickfight Infinity, yenilikçi fizik, oyunculara dostlarıyla heyecan verici eğlence anları yaşatacak çeşitli silahlarla 80 yüksek etkileşimli düzey ile birlikte gelir. Oyun çok hafif konfigürasyon ve kapasite gerektirir. Lakin canlı tonlar ve son derece göz alıcı patlama efektleriyle görüntü değeri fena değil. Kazanmak için tüm rakipleri yok etmek için son masaya kadar hayatta kalmak için dövüş kişiliğinizi silahların yardımıyla kontrol edin.

Stickfight infinity para hilesi

Stickfight Infinity’de oyuncular, dahili yahut çevrimiçi çok oyunculu modda iki ila dört oyuncu içinden takım seçebilir. Lakin oyunun tek oyunculu modu yer almıyor. Oyun adil bir biçimde çalışır; Silah ve karakter hareketini kontrol etmek için W, A, S, D tuşlarını yahut yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Ardından, ateş etmek yahut kalabalıklar oluşturmak için farenizi kullanın ve saldırıyı kilitlemek için sağ tıklayın. Stickfight Infinity, oyuncuları ninja intikamının şiddetli savaşına götüren bir aksiyon oyunudur. Stickfight Infinity’ye bir ninja olarak katılabilir ve yüzlerce düşman ve kuvvetli patronla yüzleşebilirsiniz. 

Stick fight Infinity apk hile

Stickfight Infinity bunun bunun yanında her bir diğerideğişik bir oyun bağlamına karşılık gelen bir çok tabloya sahiptir. Misal verilecek olursa, oyuncular Buz masası ile buz yahut kayalık araziyi seçebilirler. Bu arazi, düşmanları silahla kaydırma ve yok etme yahut yakın mesafeden bıçak fırlatma gibi beceriler için uygundur. Saklanma kolaylığı için ormanla birlikte orman içinde bir masa da seçebilirsiniz. Ardından, arka planı taştan yapılmış ve tehlikeli lav püskürmeleri içeren Lav masasını deneyin.

Stick fight Infinity Apk Android oyun CLUB

Stickfight Infinity, farklı düzey sahnelere sahip çok keyifli bir çöp adam çekim mobil oyunudur. Oyunda oyuncular çöp adamlarını kontrol edecek ve silahları varsa silahla ateş edecekler. Oyun, oyuncuların eğlenmesi için bir çok zorluk, donmuş düşmanlar, koruyucu kalkanlar, kan torbaları ve diğer aksesuarlarla birlikte gelir. Eşsiz bir gündelik arcade mobil oyunu yaşayacaksınız. Stickfight Infinity, gerçek fizik kaidelerina dayalı keyifli bir dövüş oyunudur. Klasik çöp adam oyunu öğeleriyle, ringdeki diğer oyuncularla harika bir düelloya ekranlara gelecek ve heyecan verici ölüm kalım savaşının tadını çıkaracaksınız. Oyun, oyunculara daha heyecan verici bir deneyim getiren gerçek fiziksel efektler sunar. Arenaya hükmetmek için gerçek zamanlı çevrimiçi savaşlarda birden fazla oyuncuyu destekler.

Stick fight Infinity APK Dayı

Yepyeni oyun modunda şiddetli ve canlandırıcı bir arena savaşıyla savaşın. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce farklı silah var. Rakibi yenmek için çeşitli yöntemler kullanacaksınız. Bir taraf tamamen yıkılana kadar bitmez. Oyunda oyuncular mızrak, kılıç ve demir yumruk gibi silahlarını seçebilirler. Rakibi kesinlikle yere sermek için her türlü silah becerisini kullanın. Oyuna gelin ve yüzüğü domine edip edemeyeceğinizi görün.

Stickfight hile

Ayrıca oyuncular, rakibinizle bir ölüm kalım düellosu yapmak için en sevdikleri çöp adam kişiliğini seçebilirler. Ardından, rakibinizi kesinlikle yere sermek için çeşitli silahların becerilerini kullanın. Oyunda wireless kabiliyetin var ve oynaması çok zor. Oyuncular oyunda savaşabilir ve aksiyon dövüşünün heyecanını hissedebilir. Oyunun kuvvetli bir ikame duygusu var. Ve gerçek dövüş seslerini duyabilirsiniz. Bundan dolayı MOD APK versiyonu ile siz değerli okurlarımıza sınırsız altın para kazandıracağız. Oyuncuların deneyimin tadını çıkarmasını sağlar. Oyuna girdikten sonra altın alabilinmekte.

Stickfight Infinity altın hilesi

Stickfight Infinity, kibrit çöpü insan faktörü temasına sahip yatay bir tahta macera oyunudur. Mobil oyun, oyunun unsurlarını zenginleştirmek için hikaye içeriğini kullanır. Oyun oyuncusu, çeşitli kopyalama zorluklarını gerçekleştirmek için oyundaki ateş malzemesini manipüle eder. Fizik yasalarına göre, oyun oyuncusu, kopyanın idari ajansı oyun öğelerinde ustalaşabilir.Stickfight Infinity, kuvvetli rakipleri çekmek için değişik dövüş profesyonel becerileri uygular. Son olayı fiziğe dayalı olarak yapabiliriz. Birçok profesyonel beceriyi kavrayabilir ve rakiplerinize isabetli ve şiddetli bir biçimde vurmak için ateşli silahlar kullanabilirsiniz. Ardından olabilecek olduğunca çok silah ve ekipman toplayın.

Stickfight Infinity apk indir

Yeni gümrükleme metotlarınin yardımıyla pazar yarışınin keyfini çıkarabilir ve zorlu mobil oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Stickfight Infinity, fizikteki yasaları takip eder. Misal verilecek olursa, duruş boks yönteminin kuvvetli bir çalışabilirliği mevcuttur. Oyun bunun bunun yanında size sınırsız parmak ucu dövüşünün keyfini veren heyecan verici hedef dövüşü sunuyor. 18’e kadar farklı yeni silah ve ekipman açtık. Farklı zorluk katsayılarına sahip 60 günlük hedef atış görevimiz var, meydan okumanızı bekliyor.

Stickfight Infinity Full apk

Stickfight Infinity MOD APK, ilk etapta yerine çıplak elleriyle rakiplerinizi mücadele silah ve teçhizat yükseltmek için çalışıyoruz. Rakip önce silahını kaldırırsa karşı taraftan direnmeye gerek yoktur.Sadece saldırabilir, zıplayabilir ve yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Gerçek operasyon kolay bir şekildetir. Hedefi tespit etme niyeti yoktur ve hiçbir dikkatsizlik yeterli değildir. 

Stickfight Infinity apk son sürüm

İki yahut dört kibrit çöpü oyuncusu ayrı ayrı savaşır ve birbirini hedef alır. Keskin nişancı tüfekleri, püskürtme tabancaları, keskin nişancı tüfekleri ve diğer silah ve teçhizat dahil olmak üzere silah ve teçhizat birbirinden düştü.Stickfight Infinity oyuncuları, indirimler için Stickfight Infinity indirim yazılımını kullanabilir. Stickfight Infinity, cep telefonlarında neşeli oyunlar için yazılım uygulamasını önerir. Stickfight Infinity karakterlerinin beğeneceğini bekliyoruz.

Stickfight Infinity indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Hunt Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın