Türkçe Yama

Steam Deck geliştirici kiti arayüzü sızdırıldı

Steam Deck geliştirici kiti arayüzü sızdırıldı, Oyun severler için Steam Deck geliştirici kiti arayüzü sızdırıldı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Steam Deck geliştirici kiti arayüzü sızdırıldı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Steam Deck geliştirici kiti arayüzü sızdırıldı

Paylaşılmış olan sızıntı, tabi ki bir anda ortaya çıkmadı. Bildiğimiz üzere oyun geliştiricileri, konsollar resmî olarak piyasaya sürülmeden önce bir geliştirici kiti alıyorlar. Böylelikle, Bloody Spell oyununun geliştiricisi de bir geliştirici kiti elde etmiş. Steam Deck‘in geliştirici kitinin arayüzünü paylaşmaya karar veren geliştirici, videoyu ilk kez Weibo isimli bir platformda yayımlamış olsa da, daha ardından Reddit’te de paylaşıldı.

Steam Deck geliştirici kiti arayüzü sızdırıldı

Paylaşılmış olan videoya bir göz attığımızda, oyunun o kadar iyi optimize bir biçimde çalışmadığını göze çarpıyor. Valve’ın el konsolunun piyasaya çıkmasına halen biraz daha zaman olsa da, geliştiricilerin Steam Deck için ayrı bir optimizasyon yol haritası izlemesi gerekecek. Ayrıca, Steam Deck ile ilgili açıklamalar yapan bazı geliştiriciler, cihazdan bi hayli tatmin gözüküyorlar. Cihazın test sonucunun bi hayli tatmin edici olduğundan bahseden Bloody Spell ekibi, müthiş performansı yakalamak için bazı optimizasyon ve hata ayıklama testleri yapmaları gerektiğini de belirtiyor.

Steam Deck geliştirici kiti arayüzü sızdırıldı

Steam Deck geliştirici kiti arayüzünün sızdırılması ile birlikte, el konsolunun nasıl bir arayüze sahip bulunacağını artık bilinmekte. Ayrıca, paylaşılmış olan videoda, cihazın vereceği performans (Final sürümü değil) ve oynanış deneyimi gibi bazı unsurlar da gözleri üstüne topluyor. Steam Deck’in elde edeceği başarı, oyun dünyasında bazı değişikliklere yol açacak. Eğer cihaz gerçekten başarılı olursa, Steam’den çekilen bazı şirketlerin (Ubisoft) geri döneceği hususunda bazı açıklamalara da şahit olmuştuk. Steam Deck geliştirici kiti ile ilgili Reddit’te paylaşılan videoya buradan varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu