Türkçe Yama

State of Decay 2 Juggernaut Edition İndir – Full PC – Türkçe

State of Decay 2 Juggernaut Edition İndir – Full PC – Türkçe, Program ve oyun sitemizde State of Decay 2 Juggernaut Edition İndir – Full PC – Türkçe ile alakalı bilgileri veriyoruz. State of Decay 2 Juggernaut Edition İndir – Full PC – Türkçe ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

State of Decay 2 Juggernaut Edition İndir – Full PC – Türkçe


State of Decay 2 Juggernaut Edition İndir – Full PC vv26.1

State of Decay 2 Juggernaut Edition, içinde bu güne kadar yayınlanmış tüm State of Decay oyunlarını barındıran bir eklenti paketidir. Yeniden tertip edilen içeriğine bir takım özellikler eklenerek güçlendirilen oyun hayatta kalma üzerine inşa edilmiş bir RPG oyunudur. Geliştiricisine göre şuana dekki en iyi Zombi oyunu olarak adlandırılan State of Decay 2 Juggernaut Edition ile kıyamet sonrası dünya çapında hayatta kalmayı başarmış insanları bir araya getirecek. Kendine oluşturduğun toplulukla Zombi felaketine karşı ufak bir medeniyet kuracaksın!

çıkışını 13 mart 2020 de gerçekleştiren State of Decay 2 Juggernaut Edition oyunu ister tek yahut kooperatif şeklinde 3 arkadaşınla eşli olarak oynamaya başla…İyi Eğlenceler:)


Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 bit destekli Win 8, 10 ve üstü

İşlemci: Intel i5-2500 @2.7 GHz yada AMD FX-6300

Ram: 8 yahut 16 gb bellek tavsiye edilir

Sürüm: 11

Sabit Disk alanı: 30 gb

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 yahut daha iyisi


Sitemizde önceden eklediğimiz Everyone Dies oyununa göz atmayı unutmayın.State of Decay 2 Juggernaut Edition İndir – Full PC – Türkçe

HEMEN İNDİR

Torrent

  • Alternatif Link 1
  • Alternatif Link 2
  • TÜRKÇE YAMA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu