Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Rockhead Games tarafından yayınlanan 250MB boyutundaki Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [v1.2]

Starlit Kart Racing Mega Hileli MOD APK [1.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelin, pilot olarak becerilerinizi ve kartların süper güçlerini kullanmak için zekanızı gösterin!

Starlit Kart Racing 1.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi (Harcanmaz)
  2. Jeton Hilesi (Harcanmaz)
  3. Bilet Hilesi (Satın alınan sonsuz biletler)
  4. Tüm araç özelleştirme alternatiflerinin kilidi açıldı

Starlit Kart Racing – Renkli konumlar ve canlı grafikler, rahat kontroller ve dinamik yarışlarla renklendirilmiş heyecan verici bir arcade yarışı.

Toplamda 5 pilot yarışa katılacak, burada hem olumlu hem de olumsuz kahramanlarla, çeşitli kötü adamlarla tanışacaksınız ve yalnızca.

AI pilotlarıyla yarışmanın bunun yanında, daha da zengin ve daha yoğun olacak yarışlarda, ölümcül patronlarla yüzleşmelerde kendinizi test etmeniz gerekecek.


Starlit Kart Racing v1.2 MOD APK

Starlit Kart Racing oyununda yağmurda, kavurucu güneşte yahut geceleri renkli pistlerde gerçek yarış arabalarına binebilirsiniz.

Ayrıca aracınıza bir süreliğine süper güçler kazandırabilecek çeşitli kuvvetlendiriciler ve amplifikatörler de hizmetinizde olacak.

Kazanmak için kesinlikle iyi reaksiyon hızına ve ilk, en kolay düzeylerin geçişi sırasında bileyebileceğiniz ve sonrasında adrenalin yarışları sırasında yapabileceğiniz her şeyi gösterebileceğiniz sürüş becerilerine gereksiniminiz olacak.

Starlit Kart Racing Para Hilesi

Starlit Kart Racing, sürüş becerilerinizi yüksek hızlarda sergileyeceğiniz yoğun ve renkli bir kart yarışıdır. Sadece güzellikleri değil, bunun yanı sıra kötü adamları da, her türlü hava koşulunda, yağmur, güneş yahut gece olsun, her türlü kuvvetlendirici ve süper gücü tercih ederek düzinelerce farklı parkurda sürmeyi içerir. Oyun hızınıza bağlı olarak, hangi yarışlarda yarışacağınıza karar vermeniz ve motor gücü yönünden 150 ila 600 santimetreküp içinde değişen yarışları seçmeniz gerekiyor.

Starlit Kart Racing Jeton Hilesi

Küçük ama kuvvetli bir go-kartın direksiyonuna geçer geçmez adrenalin patlaması yaşar ve patronlarla özel zorluklar yarışı daha da yoğun ve enteresan hale getirir. Gaza basın, hızla hız kazanın ve bi hayli hızlı tepkiler ve dikkatli sürüş aracılığıyla bitiş çizgisine ilk siz gelebileceksiniz. 

Starlit Kart Racing Bilet Hilesi

Ayrıca, uygun bir fırsatınız olduğunda, rakiplerinizi yavaşlatacak rastgele bonuslar toplayın. Starlit Kart Racing’e geri dönün, bir mimar olarak kendi araçlarınızı yaratın ve sonrasında pistte nasıl davrandıklarını deneyimleyin. En kaliteli yarışçı olun ve rakiplerinize yalnızca dikiz aynanızdan bakın.

Starlit Kart Racing Apk Hile

Oyuncu, bir çizgi film kişiliği olan bir kcart’ı kontrol eder, sürücü. Yarışlar çeşitli pistlerde gerçekleşir. Oyunun başında normal pistlerde tek seferlik bir yarış olacaksa, daha karmaşık düzeylerde pistler bir roller coaster’a andıran daha karmaşık hale gelecek ve oyuncu silahlı rakipler tarafından yüz yüze gelecek.

Starlit Kart Racing Apk indir

Araba sürerken, puan ekleyen yahut kuvvetlendirici olarak çalışan çeşitli öğeleri toplamanız gerekir. Bazı öğeler engel olarak çalışır, oyuncu bunlarla karşı karşıya geldiğında çöker. Ayrıca, çeşitli atlamalar ve kuvvetlendiriciler mevcuttur. Oyuncuya, başarıyla sona eren düzeyler için yeni kartlar satın almak yahut mevcut olanları yükseltmek için harcanabilecek nakit bir ödül verilir.

Starlit Kart Racing indir (MOD, Sınırsız Jeton / Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

High Speed Trains – Locomotive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın