Star Wars Kotor 2 Full – Tam Sürüm MOD APK [v2.0.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Star Wars Kotor 2 Full – Tam Sürüm MOD APK [v2.0.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Aspyr Media, Inc. tarafından yayınlanan 2.3GB boyutundaki Star Wars Kotor 2 Full – Tam Sürüm MOD APK [v2.0.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Star Wars Kotor 2 Full – Tam Sürüm MOD APK [v2.0.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Star Wars Kotor 2 Full – Tam Sürüm MOD APK [v2.0.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Star Wars Kotor 2 Full – Tam Sürüm MOD APK [v2.0.2]

Star Wars Kotor 2 Full – Tam Sürüm MOD APK [2.0.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sith Lordları Jedi’ları neslinin tükenmesinin eşiğine kadar avladı ve Eski Cumhuriyet’i ezmenin eşiğindeler.

Star Wars Kotor 2 2.0.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Full – Tam Sürüm. 134,99 TL değerinde olan bu oyun bedava

Dramatik yıldız savaşlarında geçen bir macera rol yapma platformunda bir oyun türüdür. Oyunun temel değeri, 11 yaşından büyük olduğu için takdir edilmiştir. STAR WARS KOTOR II, Galatik İmparatorluğun yükselişinden binlerce yıl önce, galaksinin kaderi baba ve oğul Skywalker’ın ellerine geçmeden önce geçiyor. En yoğun zamanda iki cephe içindeki savaş ve kötüler içindeki kaos, gezegenlere yapılan bir çok saldırı, evrendeki barışı yok etmekle tehdit ediyor. O kaotik zamanda, cephenin iki yakası içinde kaybolmuş bir savaşçı rolünü oynayacak, bu geçmiş mi yoksa anı mı, kim olduğunu bilmeden, geriye kalan tek şey zayıf bir akıl.

Star Wars Kotor 2 v2.0.2 MOD APK

Ve bunun sonrasında şiddetli bir savaşa, Star Wars Kotor 2‘de macera ve ölümle dolu bir yolculuğa kapılırsınız. Bu yolculukta oyuncular, uçsuz bucaksız evrenin her yerinden, her biri kahramanca bir hayat hikayesine sahip bir çok değişik karakterle tanışacaklar. Düşmana karşı kazanmak için savaşı desteklemek için en uygun takımda esnek bir biçimde düzenlenmiş, kendi içlerinde tamamen farklı güçlere sahiptirler. Bu oyun türünün oynanışını derinlemesine inceleyen Kotor 2, oyunculara tanıdık “Duraklama Süresi” mekanizmasını tanıtıyor. Bu özellik, bu mekanizmayı her etkinleştirdiğinizde, savaş bölgesindeki tüm faaliyetleri durduracak ve oyuncuların dizilişi serbestçe düzenlemelerine, taktikleri incelemelerine ve savunma saldırılarını koordine etmelerine olanak tanıyacaktır. Karar vermenin anahtarı bu olmalı,

Star Wars Kotor 2 Hile Apk

Oyunun nasıl oynanacağı bi hayli karmaşıktır, oyuncuların dikkatli bir biçimde öğrenmesini gerektirir; yahut bir çok kez oyun deneyimi yaşarsanız, yeni oyuncu hikaye, oynanış, taktikler ve diğer bir çok şeyle doludur. Onları istediğiniz en iyi takıma yerleştirmek için seçebileceğiniz bir çok karakter var, her kişiliğin kendi kuvvetli yönleri ve güçleri var, bu yüzden derinlere inmeniz tavsiye edilir. O zamandan beri, filomuzun oluşumu, savaş tarzı ve savunması için en iyi kararları verebilinmekte, düşmana esnek bir biçimde uyum sağlayabilinmekte, öznel değil ama bir çok eksikliğe neden oluyoruz.

Star Wars KOTOR APK dayı

Ayrıca Oyun yayıncısının size verdiği önemli bunun bunun yanındalığı da unutmayın, “Pause time” mekanizması, hem düşmanın hem de bizim tarafımızın savaş bölgesindeki tüm faaliyetleri durdurmanıza izin verecektir. Eleştirel düşünmek için bu fırsattan yararlanın ve sonrasında birliklerimizi uygun biçimde koordine ederek saldırı ve savunma taktikleri tasarlayın. Tarafımız için bi hayli hızlı bir biçimde kazanma fırsatını yakalayın. Bu oyunun oynanışını ezberlemek istiyorsanız, tamircilik çalışmak için çok çalışmalısınız, tutku sizi başarıya götürecek, bu umut verici rol yapma oyununa giderek daha fazla aşık olacak.

STAR Wars KOTOR Apk Türkçe

11 yaşından büyük olmasına rağmen, Star Wars Kotor 2, Mobil versiyonda oyunculara hala bi hayli canlı grafikler sunuyor. İçinde, en modern savaş gemilerinin galakside yüzdüğü, son derece gelişmiş teknoloji ile gelecekte uzak galaksiyi tamamen hissediyorsunuz. Ve savaşlar, göz alıcı mavi-kırmızı bir kılıç ve düzey boyunca kesilmiş lazer katmanları ile şiddetli, dramatik savaşlarla doludur. Karakterlerin yüzleri, fiziği, kostümleri, gözleri eşliğinde, ister yoldan geçen biri, isterse omuz omuza savaşan bir arkadaş olsun, Oyundaki her kişiliğin karizmasını süslüyor. Bu bunun yanı sıra heyecan verici, benzersiz bir hikaye için bir arka plan öğesi oluşturur.

STAR Wars KOTOR 2 Full Apk

Ses yönünden da KOTOR 2, tanıdık melodiler ve sesler aracılığıyla Star Wars dünyasının kahramanca, şiddetli, gizemli atmosferini canlandırıyor. Daha belirgin olan, silah seslerinin sesi yahut göz açıp kapayıncaya kadar düşmanları yenmek için havaya savrulan Işın Kılıcı’nın sesiydi.

STAR Wars KOTOR 2 Apk indir

Oyun, benzersiz grafikler ve ses, makro savaş öğeleriyle dolu bir hikaye, karakter görüntü içeriği, oyundaki şiddetli savaşlar kullanır. Yani bu Star Wars Kotor 2’nin hemen hemen 3,8 GB kapasiteye sahip olması da anlaşılabilir. Lakin, böylesine büyük bir hikaye içeren böyle bir rol yapma oyunu ile, günümüz oyuncuları, savaşmak ve kahramanca şanlı savaş melodisini deneyimlemek için Oyunu cihaza indirmekten çekinmeyeceklerdir.

STAR Wars KOTOR 2 Son Sürüm Apk

Star Wars Kotor 2, sizi gelecekte özlemini çektiğiniz büyülü dünyanın içine çekecek ve mevcut yaşam ritminin tüm zorluklarını ortadan kaldırmanızı yarayacak. Oyundaki her oyun ekranını başarıyla fethettiğinizde yaşanan duygular, bu büyülü yolculuktan geçen herkesin her bir sıcak duygu akışını düşüncenizde bulundurun. Oyunu hemen indirerek kendinize Star Wars: Knight Of The Old Republic dünyasında yaşamış ve ölmüş insanlardan biri olma şansını verin!

STAR WARS KOTOR II indir (MOD, Full – Tam Sürüm)

Bir önceki android oyun

Alien Blackout APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın