Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Gaijin Distribution KFT tarafından yayınlanan 421MB boyutundaki Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] indirme linkini sizler için paylaştık. Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.25.28441]

Star Conflict Heroes 3D Para Hileli MOD APK [1.7.25.28441] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bilim kurgu aksiyon RPG’si Star Conflict Heroes’da bir uzay gemisi filosunu yönetin ve genişletin!

Star Conflict Heroes 3D 1.7.25.28441 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Kullandıkça azalmaz.
  2. Enerji Hilesi. Kullandıkça azalmaz.. 

Not:  Gemileri yükseltirken mavi çipleriniz tüketilir.

Star Conflict Heroes 3D RPG Online, oyuncular hava gemileri kontrol eden düşmanları ile savaşa meşgul olacaktır. Makul taktikler seçecekler ve düzeyyi tamamlamak için ellerinden geleni yapacaklar. Yeni uzay aracıyla birlikte etkileyici ödüller, oyuncu ekibinin keşfetmesini bekliyor.

Star Conflict Heroes 3D v1.7.25.28441 MOD APK

Oyuncular olağanüstü bir yolculuğa çıkacak ve getirebileceği güzelliği sevecekler. Star Conflict Heroes 3D RPG Online ortamı, yanından geçerken farklı yıldızları ve gezegenleri göreceğiniz bir uzayda kurulmuştur. Aynı zamanda oyuncuların uzay savaşı gibi aktiviteler ile ilgili bilgi sahibi olması gerekecek ve bir çok değişik uzay gemisi ile karşılaşacaksınız. Her uzay gemisi, herkesin isteyeceği çarpıcı bir görünüme sahiptir. Gidebileceğiniz yerlerde yaşanan düşmanlarla savaşmak için aynı anda yalnızca bir değil dördünü kontrol edeceğiniz zaman tamamen yerine getiriliyor. Aynı zamanda, bir uzay gemisi ile ilgili çok spesifik olmayacaksınız, fakat hareketlerini taktiksel bir savaşta yönlendireceksiniz. Belirleyici darbeler yapmak için doğru bir biçimde hesaplayacaksınız.

Star Conflict Heroes 3D Para Hilesi

Oyuncular, elemental evrende arada bir oyuncular için heyecan yaratacak ve onları düzeyyi keşfetmeye teşvik edecek ortamlara girecekler. Aynı zamanda, oyuncular bir grup uzay gemisini kontrol edecek ve getirdiği tamamen enteresan ama aynı derecede zorlu savaşlara katılacaklar. Oyuncular, bu uzay gemilerinin düşmana doğru ve makul bir biçimde saldırması gereken becerileri kullanacaklar. Aynı zamanda herkes uzay gemilerinin güvende olmasını ister.

Star Conflict Heroes 3D Enerji Hilesi

Star Conflict Heroes 3D RPG Online‘ın işleyişi sıra tabanlı bir oyuna benzemiyor çünkü uzay gemilerinin temel saldırıları otomatik olarak gerçekleştirilecek. Başka bir deyişle, her zaman diğer hedeflerden hasar alacaklar ve zamanla benzersiz becerilerinin kilidini açacaklar. Oyundaki her uzay gemisinin müthiş becerileri mevcuttur ve bunlar yandığında bunları kullanmak için dokunabilirsiniz. Bu beceriler genelde tek bir hedefe yahut birden fazla hedefe ağır hasar verir. Hızlı kan kaybetmeden oyun ekranını kazanmak için dikkat etmeniz ve uygun biçimde kullanmanız gereken bir unsur olarak görülebilir. Ayrıca kontrol ettiğiniz her uzay gemisinin zırha benzer biçimde çalışan mavi bir enerji katmanı mevcuttur. Bu nedenle çoğu durumda sağlık istatistikleri düşman saldırılarından bir biçimde korunur.

Star Conflict Heroes 3D Mavi Çip Hilesi

Zamanla, başka uzay gemileri alacak ve kampanya modundaki düzeylere katılmak için kadronuzu dolduracaksınız. Ama kesinlikle, düşmanlarınızın daha da güçleneceğini anlamanız gerekecek. Yani geçtiğiniz düzeylerden gelen ödülleri tercih ederek bu uzay gemilerinin gücünü arttırmanın yollarını bulacaksınız. Bu etkenler uzay aracının her becerisini geliştirebilir.

Star Conflict Heroes 3D Hile Apk

Uzay gemisi becerilerinin performansı iki şeyden etkilenir, donanım ve donanım yazılımı. Donanıma gelince, eğer yükseltmek istiyorsanız, düzeyler boyunca gerekli öğeleri toplamanız gerekecek. Yeterince toplandığında, uzay aracının modül sayısını artırabilirsiniz. Ardından, bellenim öğesiyle çalışmaya devam edersiniz ve sisteme yeni veriler yüklerken aynı biçimde bellenim noktasını yükseltmek için kullanırsınız. Bu iki sürecin her zaman el ele gittiği söylenebilir.

Star Conflict Heroes 3D Apk indir

Uzay aracınızla alakalı bilgilere baktığınızda, sahip olduğu yıldızların sayısını göreceksiniz ve daha fazla sayıda yıldıza sahip uzay aracının sizi bulup birleştirmenizi beklediğini tahmin edebilirsiniz. Bilhassa Normal Konteyner ve Premium Konteyner içinde seçim yapacaksınız. Bu iki öğenin adlarına dayanarak, neye öncelik vermeniz gerektiğini bileceksiniz. Bu eşyaları açarak alabileceğiniz ödülleri bulacaksınızdır.

Star Conflict Heroes 3D Apk Son Sürüm

Alabileceğiniz ödüller tür olarak tamamen çeşitlidir ve eğer şanslıysanız etkileyici sayıda yıldıza sahip yeni bir uzay gemisi bulacaksınız. Gerçekten de onu açtığınızda, düzeyyi bi hayli hızlı bir biçimde yükseltmek için savaşa sokmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda, Kampanyada zorlu aşamalarla yüz yüze kalacağınız yahut arada bir PVP modunda diğer oyunculara yüz yüze kalacağınız durumlarda yeni güçler elde etmek gereklidir. Yeni başlatılan uçakla alakalı bilgileri güncellemeyi unutmayın.

Star Conflict Heroes 3D indir (MOD, Sınırsız Para / Enerji Hilesi)

Bir önceki android oyun

WarZ Law of Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın