Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Star Chef LLC tarafından yayınlanan 168MB boyutundaki Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] indirme linkini sizler için paylaştık. Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23]

Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [1.3.23] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Turnuvalarda tüm şeflere meydan okumaya hazır mısınız?

Star Chef 2 1.3.23 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi

Star Chef 2 bir yemek pişirme simülasyon oyunudur. Bu, bugün piyasada bulunan çiçeği burnunda bir oyundur, bundan dolayı her yerde bir çok oyuncuyu kendine çekmiştir. Bu, küresel mutfak yaratıcıları tarafından dizayn edilmiş bir oyundur. Bu oyunun değeri, bu oyuna katılan herkese tamamen garanti edilir. Son derece yüksek bir mutfak mirası yaşayacaksınız ve bunun yanı sıra gerçek bir şef olarak yaşamın tadını çıkaracaksınız. Yemek ve şef tutkusu olan biriyseniz kaçırmamanız gereken oyunlardan biridir.

Star Chef 2 v1.3.23 MOD APK

Star Chef 2, en klas yemekleri yaratan şeflerin hikayeleri etrafında dönen benzersiz ve yeni içeriğe sahip bir oyundur. Oyun geliştirme ekibimiz bu oyun platformunu oyunculara en keyifli ve rahatlatıcı anları yaşatmak ve mutfak tutkunlarına hizmet etmek için oluşturdu. Oyun sizi karmaşık ve çözülmesi zor bir duruma sokacak, hayalinizdeki restoran satışa çıkmak üzereyken yapacağınız şey bu. Bu, restoranı satılmak üzere olan bir şef için en zorlu ve hayati kararlardan biridir.

Bu oyundaki temel göreviniz yeni bir restoran satın almak ve lüks restoranınızı yeniden inşa etmektir. Aynı zamanda, tüm oyuncuların restoranlarını şehirdeki en popüler ve en iyi bilinen mutfak noktalarından biri haline getirmeleri gerekiyor. Belki de bu oyunda, profesyonel bir şefin deneyimi, oyuncuların bu oyuna katılırken elde edecekleri en enteresan şeylerden biridir.

Star Chef 2 Para Hilesi

Çok fazla yemek pişirme deneyimi kazanacaksınız ve bunun yanı sıra bilginizi ve pratik pişirme becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu son derece keyifli bir oyun olmasına rağmen, oyunculara kıymetli gerçek yaşam tecrübeleri de sunuyor. Oyunun sunduğu özelliklerin bunun yanında kaliteyi de düşünüyorsanız içiniz rahat olsun çünkü ekibimiz tüm oyuncular için %100 kalite sağlamaya kendini adamıştır. Bu da git gide artan oyuncu sayısına yansıyor.

Yemek Pişirme Oyunları’nın tüm özellikleri, bu oyun deneyimine katılırken size çok fazla destek getirecek. Deneyime katıldığınızda, oyun sistemimiz tarafından 80’den fazla farklı görevle karşılaşacaksınız. 

Star Chef 2 Hile Apk

Bu oyundaki görevlerin tümü, en iyi deneyimi sunmak için şefin yaşamıyla gerçek bir biçimde alakalı olacaktır. Oyuncular bunun bunun yanında sistemimizden 200’den fazla farklı uzmanlık alırlar. Bu oyundaki her yemek, şefler tarafından özenle ve güzelce dekore edilerek pişirilecek. Hamburger ve pizza gibi bazı tipik ve ünlü yemeklerden bahsedebiliriz. 

Bunlar, oyuncuların pişirmesi ve deneyimlemesi gereken en tipik ve seçkin iki yemek. Ayrıca, deneyime katılabilir ve son derece ünlü pastalar pişirebilirsiniz; bunlar, oyuncuların bu oyuna katılırken öğrenmesi gereken becerilerdir. Kişilik bu oyunda kritik etkenlerden biridir. Kendi benzersiz oyun sistemi tasarımlarımızdan seçim yapmakta özgürsünüz. 

Star Chef 2 Apk indir

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir çok değişik tema olacak. Duvar çıkartmaları yahut zemin süslemeleri temasını seçmekte özgürsünüz ve bunun bunun yanında restoranınızı öne çıkaracak ve diğer yerlerdeki çoraplardan daha benzersiz hale getirmek için size özel araçlar sağlanacak. 

Ayrıca, bu oyunda bazı olağanüstü karakterler ülkeler arası personeldir; tüm bu ülkeler arası personel müthiş yemek pişirme becerilerine sahiptir. Ayrıca, bu oyuna katılan tüm oyuncular birbirleriyle sohbet etmek ve işbirliği yapmak için basit bir şekilde gruplar oluşturabilir. Bunun yanında dünyaca ünlü turnuvalara katılmak için diğer şeflerle basit bir şekilde işbirliği uygulayabilirsiniz. Bu, kabiliyetinizi doğrulamanız ve şef kariyerindeki kabiliyetinizi göstermeniz için müthiş bir fırsat.

Star Chef 2 Apk Son Sürüm

Star Chef 2 oyunu deneyimine katılırken bir çok ünlü ve müthiş şefle yarışacaksınız. Katıldığınız profesyonel turnuvalar aracılığıyla, önderlik tablolarında üst sıralarda yer almak için becerilerinizi sergileme fırsatı bulacaksınız. Bu oyuna katıldığınızda, yemeklerle alakalı enteresan gerçekleri öğrenme fırsatınız da var; yemek ve mutfağın tarihi unsurlarının bunun yanında, yollarını da öğrenecek ve netleştireceksiniz. Tüm ürünler ve yiyecekler doğrudan kullanıcıya sunulacak ve her an evin hemen arkasında bulunabilecek.

Star Chef 2 Yemek Hilesi

Yemek Pişirme Oyunlarındaki yemekleri etkili bir biçimde takas etmek istiyorsanız, bir yemek kitabınız var. Restmiktarda yemek servisi, restoranınızı geliştirmenize yardım edecek önemli etkenlerden biridir. Turnuvalarda tüm şeflere meydan okumaya hazır mısınız? Yemek pişirme yolculuğunuza başlayın ve profesyonel şeflerin yaşamını deneyimleyin.

Star Chef 2 Restoran Oyunu İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Giant Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın