Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Spotify Ltd. tarafından yayınlanan 52MB boyutundaki Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK indirme linkini sizler için paylaştık. Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK

Albüm önerilerine göz atın ve her ruh hali ve her aktivite için en iyi müziği bulun

Spotify AÇIKLAMASI


Müzik dinlemeyi keyifli hale getiren uygulama. Çevrim dışı olarak da müzik dinleyebileceksiniz, tuş kilidi kapalıyken yahut uygulama ekranda açık değilken dahi müzik dinleyebilirsiniz. Normalde uygulamada bir aylık deneme sürümü mevcuttur ve sonrasında bir ücret ödenir. Şimdi size SpotifyPremium versiyonu veriyorum. Kurun ve ücretsiz olarak müzik dinleyin.

Spotify v8.6.80.1014 Premium Mega APK

Eskiden insanlar internetten popüler şarkıları arar ve şarkı listelerinde sıra sıra indirirlerdi. Lakin dijitalleşmedeki bi hayli hızlı artış sebebiyle, bugün çok sayıda tanınmış şarkıcıdan müzik yahut video albümleri dinlenebilir.

Artık Spotify Premium Apk (MOD) üzerinden sınırsız şarkılara ve videolara ulaşabilirsiniz. Spotify uygulamasının, kullanıcıların hareket halindeyken reklamsız müzik, podcast ve videolardan yararlanmasını sağlayan bir sürümüdür. Aylık ufak bir abonelikle, ruh hallerine göre şarkıların keyfini çıkarabilirsiniz.

Akıllı telefonların ortaya çıkışıyla, günümüz kuşağı çevrimiçi platformlarda müziğin keyfini çıkarabilir. Bu tür uygulamalara yönelik git gide artan talep, geliştiricileri daha iyi özelliklere sahip daha fazla bu tür hizmetler oluşturmaya teşvik etti.

Uygulamanın Avantajları


• Yeni müzik radarıyla müzik parçalarını, albümleri ve podcast’leri bulun.
• Sanatçılar, en sevdiğiniz parçalar ve podcast’ler arama ile parmaklarınızın ucunda
• Oynatma listelerinizle eğlenceyi artırın, çünkü her biri sizin için yapılmıştır
• Müzik dinleyin, zevkinize uygun çalma listeleri oluşturun ve yayınlayın.
• Albüm önerilerine göz atın ve her ruh hali ve her aktivite için en iyi müziği bulun.
• Mobil cihazlardan, tabletlerden, bilgisayarlardan, Chromecast’ten, TV’lerden yahut hoparlörlerden podcast’leri ve şarkıları dinleyin.

Spotify Premium Apk, müzik severlerin tüm zamanların favorilerinin keyfini çıkarmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir ses akışı uygulamasıdır. Herhangi bir engelle kesintisiz müziğin keyfini çıkarmak isteyen biri, premium versiyonu seçmelidir.

Dahası, insanlar aşağıdakiler gibi çeşitli avantajlardan dolayı ücretsiz sürüm yerine onu seçiyor:

Bir aktif üyenin binlerce şarkıyı kaydırmasını ve birden fazla cihaza bağlayarak dinlemesini sağlar. Ücretsiz sürüme benzer biçimde, kişi ona tabletler, PC’ler ve cep telefonlarından ulaşabilir, fakat premium ile tam hizmetinden yararlanabilirler.
Aylık abonelik ücreti ile, çevrimdışı mod aracılığıyla hemen hemen 10.000 şarkı kaydedebilirsiniz. Mobil veriniz tükendiğinde en sevdiğiniz şarkıları dinlemenize yardımcı olmaktadır.
Birinci sınıf bir abone olarak 320 kbps aralığında yüksek kaliteli müzik akışının keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın