Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Spotify Ltd. tarafından yayınlanan 31.70 MB boyutundaki Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK indirme linkini sizler için paylaştık. Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Spotify Premium v8.5.81.991 MOD APK

Spotify Premium MOD APK [8.5.85.894] Avucunuzun içinde milyonlarca şarkıyı elde etmek için Spotify Premium Mod APK – son sürüm – indirin. Oynatma listelerinin, radyonun ve akıllı önerilerin keyfini çıkarın.

Spotify Premium 8.5.85.894 APK AÇIKLAMASI


Mod Bilhassari:


Kilitli Olmayan Spotify Connect
Sınırsız Karıştırma
320 kb / sn müzik dinleyin
Kilitli olmayan tekrar modu
Sevdiğin herhangi bir şarkıyı dinle
Aramayı etkinleştir
Reklamsız

Tüm dünyanın müziğini elinize alın. On milyonlarca şarkının, bunun bunun yanında ruh halinize uygun özenle seçilmiş binlerce çalma listesinin ve sizi bilgilendirip eğlendirmek için binlerce podcast’in kilidini açmak için Spotify Premium mod APK’sini şimdi indirin.

Spotify, müzik akışı uygulamalarının tartışmasız kralıdır. Apple Music ve diğerleri bu alana girmeye çalışırken Spotify en iyi uygulama olmaya sürdürmekte. Basit gerçek şu ki, onlarca yıllık kullanıcı verileri ve hizmetlerinde sürekli olarak iyileştirmeler, şimdi müthiş müzik akışı çözümü olan şeyle neticelendi.

Spotify, 2006 senesinde İsveç’te kuruldu ve o zamandan beri dünyanın en popüler müzik akışı hizmeti halini aldı. Çevrimiçi olarak yasadışı olarak müzik indirmenin müzik endüstrisini ezdiği bir zamanda, Spotify hem düşük fiyatlı hem de yasa dışı olarak indirmekten daha uygun bir çözüm sundu. 

 

Müzik akışının kralı

Spotify, dinleme alışkanlıklarınız ile ilgili ayrıntılı analizler, her sene sizin için bir çalma listesinde sizin için düzenlenmiş en sevdiğiniz şarkılarla ve tekrar ziyaret etmeniz için orada çeşitli keyifli şarkı koleksiyonlarıyla sağlar. En sevdiğiniz eski şarkıların, yakın günlerde hareket halindeyken dinlediğiniz şarkıların yahut seneler içinde geri gelmeye sürdüğiniz nadir parçaların keyfini tek bir kullanışlı yerde çıkarabilirsiniz

.

Uygulama minimalisttir. Bunun yanında, sizin için tüm gerekli bilgileri açık ve öz bir biçimde sunmayı başarır. Şarkının yahut sanatçının adını bilmeseniz bile, dinlemek istediğiniz her şeyi bulmak basittir.

Spotify, müzik keşfini hizmetinin önemli bir unsuru haline getiriyor. Bir albümü yahut şarkı listesini dinlemeyi bitirdiğinizde, bu parçalara göre otomatik olarak bir radyo oturumu başlatırsınız. Bu, olabileceken seveceğiniz benzer şarkıları bulmanın basit bir yoludur. Onları ardındansı için kaydetmek istiyorsanız, o zaman onları bir çalma listesine bir viyola eklemeniz yeterli, onlar sonsuza kadar sizindir.


Müziğiniz, her zaman, her yerde


Deneyiminizden en iyi biçimde yararlanmak için Spotify Premium mod APK’sini indirmek isteyeceksiniz. Spotify Premium APK ile sınırsız atlama ve Spotify’ın 40 milyon şarkı kitaplığının tamamının olabilecek olan en yüksek ses değeriyle keyfini çıkarma olanağına sahip reklamsız bir deneyim elde edersiniz.

Çevrimdışı 10.000 şarkı: Spotify Premium APK, çevrimdışı olarak 10.000’e kadar şarkıyı indirmenize izin verir, bu da en sevdiğiniz şarkıları bir daha asla bırakmayacağınız manasına gelmektedir. Bu, uçmak, seyahat etmek ve hatta dışarıdayken mobil veriyi korumak için idealdir.

Kişiselleştirilmiş veriler: Spotify, 2019’un sonunda “On Yıl İncelemede” paylaştığında, Apple Music kullanıcıları sosyal platformda, hizmetleri yerine Spotify’ı tercih etmeyi dilediklerini paylaşmaya başladı. Yıllar boyunca Spotify’ın kullanan bireylerin dinleme alışkanlıklarıyla alakalı topladığı veri miktarı, onları tüm favori şarkılarınızı ve seneler içinde takip ettiğiniz trendleri gösteren olağanüstü çalma listeleri sunabilmelerine yol açtı. Başka hiçbir müzik akışı hizmeti bununla kıyaslanamaz.

Yüksek ses değeri: Spotify Premium apk, ücretsiz sürümden daha yüksek bir müzik değeri sunar. Biraz farklı olsa da, genelde Apple Music ile aynı düzeyde olduğu kabul edilir. Uygulamayı kullanırken tüm müziğinizin keyfini olağanüstü ses değerinde çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın