Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor, Oyun severler için Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

Oyun dünyasında aşağı yukarı her sene karşımıza çıkan söylentilerden bir tanesi olan ”Yeni bir Splinter Cell” bir kez daha karşımıza çıkmış yer alıyor. Ubisoft’un tanınmış serisinin yeni oyunu için yeşil ışık yaktığını söyleyen iddia; eğer doğru çıkarsa, 2013’te piyasaya sürülmüş olan Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist’ten bu yana seriye yeni bir soluk getirebilir.

Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

VGC aracılığıyla yayımlanmış olan bir rapor, birden fazla kaynağa dayanarak, yeni bir Splinter Cell oyununun erken bir geliştirme aşamasında olunduğunu ve oyunun 2022’de açıklamalma şansının bi hayli ‘düşük’ olduğunu ortaya koyuyor. Projenin, Ubisoft’un son on yıl içinde birden fazla kez hayal kırıklığına uğramış olan Tom Clancy hayranları için yeşil ışık yakıldığı söyleniyor.

Söylenti: Ubisoft, yeni bir Splinter Cell geliştiriyor

Sunulmuş olan raporda, serinin yeni oyununun Ubisoft Montreal stüdyosunun dışında bir stüdyo aracılığıyla geliştirildiği söyleniyor. Orijinal seride büyük bir paya sahip olan Ubisoft Montreal, yeni oyunun geliştirilme – Eğer gerçek olursa – sürecinde başrol oynamayacak. Ayrıca sözü edilen tüm bu iddiaların tamamen söylenti olduğunu ve herhangi bir resmî kaynağa dayanmadıklarının ikazsını da yapmış olalım.

Bir cevap yazın