Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan metotları çağırıyor;
Ücretsiz olarak Smart Launcher Team tarafından yayınlanan 15MB boyutundaki Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [v5.5]

Smart Launcher 5 Pro Full MOD APK [5.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Akıllı telefonunuzun görüntüsü duvar kağıdı, widget’lar, uygulama simgeleri vb. gibi bir çok açıdan değiştirmenize kolaylık sağlayan bir uygulamadır.

Smart Launcher 5 5.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari: 

 1. Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 2. Bilhassar Paketi 2018-2019 kilidi açıldı;
 3. Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 4. Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 5. Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 6. Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan metotları çağırıyor;
 7. Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 8. Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 9. Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 10. Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 11. Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 12. Aktif seyirci yahut reklam yok;
 13. Diller: Tam Çoklu Diller;
 14. CPU’lar: evrensel mimari;
 15. Ekran DPI’ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 16. Orijinal paket imzası değişti;

Smart Launcher 5 Pro, piyasaya sunulduğundan bu yana milyonlarca indirme ve olumlu geri bildirim aldı. Kullanıcıların Android’de başlatıcının entelektüel düzeysini deneyimlemelerine ve telefonlarıyla heyecanını önemli ölçüde artırmalarına kolaylık sağlayan bir araçtır. Düzenli olarak güncellenen uygulamadaki yenilikler, belirli cihazlarda yinelenen simgeleri düzeltmek ve uygulamayı açıp kapattıktan sonra yenilenmeyen uygulama simgelerini düzeltmektir.

Smart Launcher 5 v5.5 MOD APK

Smart Launcher 5‘in müthiş avantajı, uygulamaların otomatik olarak sınıflandırılmasıdır. Kategoriye göre sıralanacaklar ve sizi tek bir işe indirecekler. Sık kullanılan uygulamalar birlikte organize edilecek; eğlence uygulamaları ve çalışma ve çalışma uygulamaları tek bir bölüme ayrılacaktır. Büyük markalar tarafından geniş çapta tanınan ve tanıtılan işte bu zeka ve rahatlıktır. Ayrıca kendi tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz. Duvar kağıdınız aracılığıyla çevredeki ortamın tema rengi zor olmayacaktır çünkü en uygun biçimde otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Ekranın alt bölümünde en fazla etkileşimde olduğunuz bir dizi uygulama bulunur.

Smart Launcher 5 Pro Full Apk

Uygulama bunun bunun yanında, kullanıcıların kendi yollarını özgürce takip edebilmeleri için özelleştirme kabiliyetini de vurgular. İstediğiniz renkleri birleştirin ve ana ekranda görünen yazı tipini tamamen imkanlar içerisinde değiştirin. Bilhassa, bireyleri bulmanıza yahut gerçek bir web sitesi olarak çalışmanıza yardım edecek bir arama çubuğu görünecektir. 

Smart Launcher 5 Premium Apk indir

Uygulama bunun yanı sıra çok daha kapsamlı ve güzel şekilleri uyumlu hale getirerek telefonunuza uyum sağlamayı da öğrenecek!

Yapılandırmayı iyileştirebilmek için Smart Launcher 5, hareketlerin kullanımına ve kısayol tuşlarının desteklenmesine izin verir. Ekranı kapatmak yahut bildirim panelini göstermek artık sorun değil. Yeniden tasarlanan yerleşik widget, birden fazla hava durumu bilgisi gösterdiği ve bugünün hadiselerinı bir kerede önceden etiketlediği için düzensiz hava koşullarından korkmadan dışarı çıkın.

Smart Launcher 5 Pro Apk indir

Birçok kişi arka planda çalışan uygulamalarla alakalı sorunlar yaşıyor. Artık aramak sizi rahatsız etmeyecek; uygulama, hangi uygulamaların aktif bildirimleri olduğunu size gösterecektir. Kolay ve güvenilir!

Kolaylık burada bitmeyecek; Smart Launcher 5, ekran alanını genişletmek için gezinme çubuğunun gizlenmesine de olanak tanır. Duvar kağıdı favori fotoğraflarınızdan seçilir ve bir çok değişik kaynak olacaktır. En uygun fotoğrafı bulmaya çalışalım. En önemli şeylerden biri gizlilik ve mahremiyettir. İstediğiniz uygulamaları her zaman gizleme ve kullanmak istediğinizde bir PIN ile koruma olanağına sahipsiniz. Gerçekten harika bir kalkan! İşi yapmak çok daha bi hayli hızlı ve kolaylaşacak.

Smart Launcher 5 Pro Apk Son Sürüm

Smart Launcher 5’in arkasındaki yaratıcı ekip, sizi pratik ve kıymetli deneyimlerle yüksek teknolojili bir alana davet etmekten onur duyar. Zaman kazanmak için onları eksiksiz bir öğe halinde düzenleyerek, teknolojiye erişme sürecinde insanlara yardımcı olun. Amacımız her zaman üyelerimizin güveni ve güvenidir. Kendi deneyiminize sahip olmak için indirin ve kullanın! Her zaman düşüncelerinizi ve sorularınızı dinleyeceğiz. Düzenli güncellemelerden, yeni özelliklerden ve hata düzeltmelerinden en iyi biçimde yararlanmak için bir inceleme bırakın.

Smart Launcher 5 Pro indir (MOD,Kilitler Açık)

Bir önceki android uygulama Investing.com APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın