Slugterra Slug It Out 2 Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Slugterra Slug It Out 2 Apk İndir, APK uygulama sitemizde Slugterra Slug It Out 2 Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Slugterra Slug It Out 2 Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Slugterra Slug It Out 2 Apk İndir

Slugterra Slug It Out 2 Apk İndir

Daha büyük savaş aksiyonu, epik patron savaşları, heyecan verici yüz yüze gelme panelleri ve yeni Sülük Gizli Evi ile karşınızda yeni nesil Slug it Out!

99 mağaranın tümünde sülükler ortadan kayboluyor! Senin görevin bunun nedenin bulmak, sülükleri evlerine döndürmek ve bu yeraltı dünyasındaki kırılgan sülük enerjisi dengesini tekrar kurmak. Kahraman Eli Shane olarak oyna ve yanında can dostun Kundakçı ile birlikte bu sırrı çöz. Şaşırtıcı güçlere haiz ufak, dönüşen yaratıklardan bir cephanelik topla ve onlara savaşta tecrübe kazanarak düzen atlatarak, sülüklerinin iyi mi epik dönüşümler geçirdiklerini izle!

YENİ epik patron savaşlarında önceden asla olmadığı gibi sülük savaşı yap! Uyanık ol, şu nedenle karşına beklemediğin bir anda büyük, fena bir patron çıkabilir.

Slugterra: Slug It Out 2 Apk Full

Burası sülüklerinin zaman geçirebileceği ve birbirleriyle ve seninle etkileşimde bulunabileceği bir yer!

Fırlatıcını kap, sülüklerini doldur ve SÜLÜK SAVAŞI YAPMAYA hazır ol!

Bilhassar:
• Çılgın quot;üçünü eşlequot; oyunları! Çok yönlü, süratli aksiyonlu oyun mekaniği geleneksel quot;üçünü eşlequot; paneline değişiklik ve kuvvetlik getiriyor
• Epik patron savaşları! Benzersiz, kocaman patronlar sana her an sürpriz yapabilir, bundan dolayı her vakit bir düelloya hazır ol!
• Slugterrayı esrarengiz tehditlerden ve kurnaz sülükşörlerden korumak için dünya haritasını Hikâye Modunda keşfet. Çıktığın yolda benzersiz sülükler, merak uyandıran düşmanlar ve karanlık sırlar bulacaksın.
• TV dizindeki favori kötü kahramanlarınla düello et ve önceden asla görülmemiş düşmanlarla savaşmak için güzel yeni mağaralara gezi et!
• Sülüklerinin oyun oynayabileceği ve birbirleriyle ve seninle etkileşimde bulunabileceği yeni Sülük Gizli Evi!
• Yeni ödüller – kıymetli taşlar topla ve hazine sandıklarının kilitlerini aç!
• Tüm favori sülüklerin toplanmaya ve muharebede fırlatılmaya hazır!

Bir cevap yazın