Sırlar Aşka Engel mi? pdf oku indir

2
Sırlar Aşka Engel mi? pdf oku indir

Sırlar Aşka Engel mi? pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Aşk Kitapları türünde çıkarılan Sırlar Aşka Engel mi? kitabını paylaştık. 367 sayfadan oluşan Sırlar Aşka Engel mi? kitabının yazarı ise Rachel Gibson‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Sırlar Aşka Engel mi? oku indir. Sırlar Aşka Engel mi? pdf indir yandex, Sırlar Aşka Engel mi? pdf indir idefix, Sırlar Aşka Engel mi? PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Sırlar Aşka Engel mi? Pdf indir

Sırlar Aşka Engel mi? Kısa Özet

Sırlar Aşka Engel Mi?

Hangisi Tercih Edilmeli?

Aşk mı, Gerçek mi?

Maddie, Truly`ye sevgili veya koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır.

Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, yaşamına müdahale etmesine izin vermeyen bir kişidir. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar… Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Lakin Mick, Maddie`yle alakalı gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır… Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?

“Gizemli bir kadın ile her kadını kendine âşık edebilecek bir adamı bir araya gelir de ortaya buram buram aşk kokan bir roman çıkmaz mı? Sırlar Aşka Engel mi? tam da böyle bir kitap!”

– Publishers Weekly

“İki insanın tutkulu aşkı ve bu aşkı zora sokan sarsıcı bir sırrın konu edildiği müthiş bir roman. Rachel Gibson yine harikalar yaratmış.”

– Booklist

“Rachel Gibson, zekice kurguladığı baştan çıkarıcı bu romanıyla sizi büyüleyecek…”

– Romantic Times

Bir cevap yazın