sınır polis adli kaçış Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

sınır polis adli kaçış Apk İndir, APK uygulama sitemizde sınır polis adli kaçış Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. sınır polis adli kaçış Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

sınır polis adli kaçış Apk İndir

sınır polis adli kaçış Apk İndir

Sınır polis adli kaçış
Oyna bu sınır polis adli kaçış oyun.
aksiyon ve fps oyun severler için tüm yeni 3d misyonu yaşayın. Keskin nişancı ceza atıcı misyonu artık piyasada mevcut, sizden fakat bir musluk olduğunu. şimdi kap ve dostlarına meydan oku. Tüm görevleri ve zorlukları tamamlayın, daha çok komutan göreviyle sonraki aşamaların kilidini açın.
Ordunuzun kıdemli bir savaşçısı olmak. Sınır test hattını düşmanlardan temizle. Komuta al ve ordu takımını kurtar. Takımınızı ve tam donanımlı araçlarınızı cephane ve mermi ile doldurun. Onları komutanınız ve korucu birliklerinizle bitirmiş olun.

    düşmanı tatil etmek için ehil güce sahip misin?

tüm oyun boyunca, kilometre taşına ulaşmak. Komandolar, silahlı kuvvetler, kışla, hummerlar, tanklar, zırhlı, cephane, mermiler, ordu kadrosu ve petrol tankerlerini suçlulardan koruyun.
aksiyon, heyecan ve ateş dolu diğer düzeylerin kilidini açmak için daha fazla para kazanın.
sevgili teğmen! Askerlerinizi savaşmak ve keskin nişancı sınır rangers içinde reel bir kahraman olmak.

    başarı sizden istiyor!

sınır cephenizi kurtarmak için rakiplerinizi yenmek. ülkenizden suçlu kaldırmak için tüm oyun düzeylerini tamamlamak. Ilk başta, casus askeri zırhlılara saldırmak istiyor. Onu vur ve ciplerini, tanklarını ve öteki araçlarını kurtar. Temel görevlerinizden biri ordu birliklerini ve öteki komutanları kurtarmaktır.

sınır polis adli kaçış Apk Full

Cepheyi geçmeden suçluyu hedef al. Saldırı ve onu vur, kaçmadan önce ateş etmeye çalışın, bu heyecan şehirde daha çok nakit satın almak. Sonraki düzeylerde, casus ordu petrol tankerlerini patlatmaya çalışır. İşte büyük bir yangın tehlikesi. Zararlı petrol tankeri patlama ve ordu yakıt tasarrufu. Tüm bu zorluklarla sınır polisini de suçtan kurtarın.

    sınır polisi ceza kaçış ekstra özellikler

– En yüksek skor kayıtları oluşturun, dostlarınıza meydan okuyun ve onları yenin.
– Savaş kontrolü simülasyonu ile üç boyutlu grafikler!
– Saldırmak için 4 bi hayli hızlı kuvvetli tabanca.
– en iyi kesintisiz aksiyon oyunlarından biri!
– 3d tam kontrollü oyuncu navigasyon denetleyicisi.
– verimli tabanca kontrolleri ve hareketi!
– Çevrenizdeki her şeyi görüntülemek ve davranmak için dokunmatik ekran!
– Ekstra zum gücüne sahip üç boyutlu tabanca kapsamı.
– rolü tamamlamak için tam fonksiyonel birinci şahıs oyun çekim.
– gerçekçi ses, mermi, kan ve öldürme tesirleri.
– 3 değişik silah:
     tek keskin nişancı
     ak47
     av tüfeği
     m40 tüfek

    hayatta kalma gücü!

süratli ve kuvvetli av tüfeği, tek keskin nişancı tüfeği, ak-47 ve m40 tüfek müddetsiz mermi var. Bütün silahlar, hedefinizi hedeflemek ve sınır çizgisini net bir biçimde görüntülemek için en fazla zoom çözünürlüğüne sahip kuvvetli kapsamlara sahiptir. Dergi otomatik olarak tekrar yükleniyor. Görevinizi daha iyi anlamanıza destek olacakları için nesne satırlarınızı dikkatlice okuyunuz. Diğer bi hayli hızlı silahların kilidini açmak için tüm görevleri ve görevleri tamamlamak için av tüfeğini kullanın.

Bir cevap yazın