Türkçe Yama

Sims 4 bedava içerik güncellemesi ev dekorasyoncularını sevindirecek

Sims 4 bedava içerik güncellemesi ev dekorasyoncularını neşelendirecek, Oyun severler için Sims 4 bedava içerik güncellemesi ev dekorasyoncularını neşelendirecek ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Sims 4 bedava içerik güncellemesi ev dekorasyoncularını neşelendirecek ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Sims 4 bedava içerik güncellemesi ev dekorasyoncularını neşelendirecek

Bu yılın Mayıs ayında oyuna eklenen The Sims 4 Dream Home Decerator güncellemesinin ardından Maxis Games, iki gün önce paylaşımı yaptığı Sims 4 bedava içerik güncellemesi ile uzman Sims mimarlarının yüzünü güldürdü. Güney Kore temalı Incheon Arrivals ve Hindistan odaklı Fashion Street moda paketlerinin içerikleri  ise ücret karşılığında satılıyor.

Sims 4 bedava içerik güncellemesi ev dekarosyonuna odaklanıyor

Sims 4’e eklenen yeni bedava güncelleme ile ev dekorasyonu için 149 yeni eşya  ve bin 200 civarı yeni eşya varyasyonu oyunculara veriliyor. Ev dekorasyonu dışında bahçe işleri, yeni bitkiler ile oyun içindeki pencere modellerinden 64’ü de güncellendi. Sims 4 içinde istediği evi inşa etmek isteyen oyuncuların uzun süredir beklediği güncellemede oyuna eklenen yeni eşyalardan bazıları şöyle:

-Salon Yemek Masası, büyük.

-Dev Duvar Aynası

-Üç Çerçeveli Maymuncuk

-Bonzai Ağacı (evet)

-Ahır Yatağı

-VAULT Modüler Mutfak Seti

Sims 4 bedava içerik güncellemesi ev dekorasyoncularını sevindirecek

Sims 4’e ücretli olarak eklenen Fashion Street ve Incheon Arrivals temalı karakter özelleştirmelerinin bazıları da “Sims Yaratma Ekranı” na eklendi.  İki yeni saç stili, erkek ve kadınlar için Mumbay temalı vücutlar ve Seul temalı kıyafetleri bunlardan bazıları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu