Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

SimCity BuildIt Apk İndir, APK uygulama sitemizde SimCity BuildIt Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. SimCity BuildIt Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

SimCity BuildIt Apk İndir

SimCity BuildIt Apk İndir

Hoş geldin, Başkan! Güzel ve canlı bir metropol tasarlayıp oluşturarak kendi şehrinin kahramanı ol. Şehrin büyüdükçe ve daha karışık duruma geldikçe tüm kararları sen vereceksin. Vatandaşlarının mutlu olmasını ve şehir siluetinin büyümesini sağlamak maksadıyla akıllıca seçimler yap. Ardından, öteki arkadaş Başkanlarla ticaret yap, sohbet et, rekabet et ve kulüplere katıl. Sıradışına giden yolunu inşa et!

ŞEHRİNE HAYAT KAT
Gökdelenler, köprüler, parklar ve fazlaca daha fazlasını inşa et! Vergi akışını sağlamak ve şehrini büyütmeye geçinmek için binaları stratejik olarak konumlandır. Trafik ve kirlilik benzer biçimde reel yaşama dair poblemleri çöz. Enerji santralleri ve polis karakolları benzer biçimde hizmetler sağla. Büyük bulvarlar ve tramvaylar ile trafiğin akmasını sağla.

HAYAL GÜCÜNÜ HARİTADA YANSIT
Tokyo, Londra yahut Paris tarzı mahalleler inşa et ve Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi hususi kent simgelerinin kilidini aç. Yeni Nesil Şehirler ile yeni teknolojiler keşfederken spor stadyumları ile atletik olmaya devam et. Şehrini nehirler, göller ve ormanlarla süsle ve kumsal boyu yahut dağ yamaçlarında genişlet. Her biri kendine özgü mimari tarza haiz Güneşli Ada yahut Dondurucu Fiyortlar şeklinde coğrafi bölgelerin kilidini aç. Her vakit şehrini benzersiz kılacak yeni ve değişik bir şeyler var.

YOLUNU ZAFERE ÇEVİR
Şehrini canavarlara karşı savun ve Kulüp Savaşlarındaki diğer başkanlarla rekabet et. Kulüp dostlarınla kazanma stratejileri belirle ve diğer şehirlere cenk ilan et. Savaş başladığında, rakipler üzerinde Disko Hortumu ve Bitki Canavarı gibi deli felaketler başlat. Savaşta kullanmak yada şehrini iyileştirmek için kıymetli ödüller kazan. Ek olarak, haftalık görevleri tamamlayabileceğin ve Lig listesinde zirveye tırmanabileceğin Başkanlar Yarışında öteki oyuncularla karşılaşmalara katıl. Her yeni yarışma Sezonu, güzel şehrine yeni ve benzersiz ödüller getiriyor!

BAĞLAN VE TAKIM OLUŞTUR
Diğer üyelerle mal ticareti yapmak ve stratejiler ile müsait kaynaklar ile ilgiliki konuşmak için Başkan Kulübüne katıl.

SimCity BuildIt Apk Full indir

Büyük yapılar inşa et, birlikte çalış ve diğer Başkanlara önderlik yapıp kendi şehrinin hayata geçmesini izle!

——-
Önemli Tüketici Bilgileri. Bu uygulama:
Devamlı İnternet bağlantısı gerektirir (ağ fiyatları uygulanabilir). EA Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Oyun içi reklam içerir. 13 yaş üstü bireylere yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama Google Play Game Services platformunu kullanmaktadır. Kurulum yapmadan ilkin, oyununuzu dostlarınızla paylaşmak istemiyorsanız Google Play Game Servicesdan çıkış yapın.

Kullanıcı Sözleşmesi: https://terms.Ea.Com/tr
Gizlilik ve Çerez Politikası: https://privacy.Ea.Com/tr
Yardım yada sorular için https://help.Ea.Com/tr adresini ziyaret edin.

EA, www.Ea.Com/service-updates adresinde yayına giren bildirimden 30 gün sonrasında çevrimiçi özellikleri geri çekebilir.

Bir cevap yazın