Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.7.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.7.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak BREW GAMES tarafından yayınlanan 83MB boyutundaki Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.7.6] indirme linkini sizler için paylaştık. Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.7.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.7.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [v1.7.6]

Shopping Mall 3D Reklamsız Hileli MOD APK [1.7.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayalinizdeki alışveriş merkezini inşa edin ve şuana dekki en iyi alışveriş merkezi sahibi olun!

Shopping Mall 3D 1.7.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız. Reklamları izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Shopping Mall 3D, geliştirici BREW GAMES’ten heyecan verici bir arcade oyunudur. Projeyi öğrenmesi son derece basittir, fakat daha az ilgi çekici değildir. Müşterilere en sevdikleri yemekleri teslim edecek ve ödüller alacak basit bir garson kez oynamalısınız. Zamanla sıradan bir garsondan büyük bir alışveriş merkezinin sahibine dönüşebileceğiniz gerçeği. Yeni bölgelerin kilidini açın ve orada dükkanlar açın. 

Shopping Mall 3D v1.7.6 MOD APK

Yeni masalar satın alın, konuklara yeni lezzetli yemekler ikram edin ve kahramanınızı geliştirin. Bu, insanlara yiyecekleri daha da bi hayli hızlı ulaştırmanıza ve bunun yanı sıra kazancınızı artırmanıza olanak yarayacaktır. Shopping Mall 3D‘nin hikayesi büyük bir alışveriş merkezindeki ufak bir kafede başlıyor. Sen konuklara yemek dağıtmak zorunda olan bir garsonsun. Çoğunlukla kahve ve çörek. Biri kahve ister, biri çörek ister. 

Shopping Mall 3D Para Hilesi

Yiyecekleri özel bir raftan alıp masalara dağıtmalısınız. Sipariş tamamlandığında, ufak bir ödül alacaksınız. Ziyaretçi sayısını yükseltmek ve karı yükseltmek için kahve dükkanında yeni masalar satın almak için bu miktarı ve zamanla biriktirin. Ayrıca daha fazla koşmanız gerekecek. İlk başta, yükseltme 50 dolara mal oluyor ki bu bi hayli fazla. Tüm yerlerin kilidini tamamen açtığınızda, bir sonraki mağazaya geçin.

Shopping Mall 3D Altın Hilesi

İlk kafede gerekli tüm iyileştirmeleri yaptıktan sonra, alışveriş merkezinin yeni bölümlerine geçme zamanı. Bir fast food mağazası, kuyumcu, spor bölümü, elektronik mağazası, beyaz eşya mağazası ve çok daha yükseksını açabilirsiniz. Bir yer edinmek için paraya ve çok fazlasına gereksiniminiz olacak. Ayrıca personel kiralamanız gerekiyor. Genel olarak, diğer departmanlardaki müşteri hizmetleri sistemi hemen hemen olarak aynıdır. Sadece çörek ve kahve yerine ziyaretçilere cep telefonları yahut örneğin çocuk oyuncakları satabilirsiniz.

Shopping Mall 3D Hile Apk

Tüm oyun boyunca gidebilirsiniz. Sadece ağır ağır hareket edin, mağazaları sıra sıra geliştirin ve kesinlikle başarılı olacaksınız. Bazı kullanıcılar oyunu yalnızca bir günde bitirebildiler fakat bu kadar acele etmenize gerek yok. Projeden tamamen zevk almak için düşünceli ve ölçülü oynamak daha iyidir.

Shopping Mall 3D Apk indir

Shopping Mall 3D geliştiricileri, projeye kişiliğinizi geliştirmenize, onu daha bi hayli hızlı ve daha çevik hale getirmenize olanak tanıyan bir pompalama sistemi uyguladılar. Spesifik olarak, karakter hızını artırabilir ve aynı anda taşıdığı yemek sayısını artırabilirsiniz. Ayrıca bir oyuncuyu pompalayarak tek elini değil iki elini de kullanabileceksiniz. Diğer bir işlevi ise kazancı yükseltmektır. Burada her şey basit. Bu parametreyi ne kadar iyileştirirseniz, müşteri hizmetleri için o kadar çok para kazanırsınız.

Shopping Mall 3D indir (MOD, Reklamsız)

Bir önceki android oyun

Wild West Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın