Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ovidiu Pop tarafından yayınlanan 279MB boyutundaki Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2]

Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [2.1.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların bir çok değişik bölgeden geçmelerine kolaylık sağlayan büyük bir gemi ile denizde yolculuk yapacakları bir simülasyon oyunudur.

Ship Sim 2019 2.1.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Ship Sim 2019, oyuncuların bir çok değişik bölgeden geçmelerine kolaylık sağlayan büyük bir gemi ile denizde yolculuk yapacakları bir simülasyon oyunudur. Ayarlamalarınızı seçebilir ve harika bir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, her düzeyde farklı uzunluklarda yollara sahip zorluklar bulacaksınız ve tamamlamanız zaman alacaktır. Farklı büyüklükteki gemiler deneyimlemenizi bekliyor.

Ship Sim 2019 v2.1.2 MOD APK

Simülasyon oyunlarının birden fazla türünde, oyuncuların deneyimleyebileceği bir çok araç türü vardı ve bugün, Ship Sim 2019‘da gemi şoförü olarak iş bulacaklar. göz ardı edemeyeceğiniz kesinlikle ayrıntılı çevresel unsurlar. Aynı zamanda, bir tekneyi yönlendirmenin yolu, karadaki araçlardan ve deneyimlerken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biraz farklı olacaktır.

Ship Sim 2019 Para Hilesi

Geminizi üçüncü şahıs bakış açısıyla göreceksiniz ve bir simülasyon oyunu için bu gerekli bir unsur değil. Bilhassa, gemileri sürerken ve oyun içi görevleri yerine getirirken kolaylık sağlamak maksadıyla isteğinize ve deneyiminize bağlı olarak görüş açısını değiştirebileceksiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kontrol metotları olacaktır. Seçeneklerin çoğu, doğrulukları sebebiyle genelde düğmelere yahut tekerleklere doğru eğilir.

Ship Sim 2019 Altın Hilesi

Uygun kontrol yöntemini seçtikten sonra Ship Sim 2019’u deneyimlemeye ekranlara geleceksınız ve işi hemen alamayacaksınız fakat eğitim ekranından geçeceksiniz. Bu düzeynin özelliği, bu oyunun ehliyet almak için ihtiyaç duyduğu talimatları tam anlamıyla takip etmeniz gerekmesidir. İşlem tamamlandıktan sonra haritada işaretlenmiş bir alana gitmek için ilk işinize ekranlara geleceksınız ve hareket halindeyken kolaylık olması yönünden rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz.

Ship Sim 2019 apk hile

Sistemden otomatik talimatlar alacaksınız, fakat arada bir düşündüğünüz kadar doğru değil. Hedef bölgeye olabilecek olan en kısa yolu gösterecek, fakat iki noktanın deniz mi yoksa kara mı olduğunu dikkate almayacaktır. Bundan dolayı bazı durumlarda, mızrak önünüze geldiğinde, kara olduğu için daha fazla adım atamayacağınızı gösterdiğinde kafanız bi hayli karışacaktır. Bu sizi değişik bir yöne gitmeye zorlar.

Ship Sim 2019 apk dayı

Seyir sırasında çeşitli deniz alanlarından geçecek ve çevreyi ağır ağır göreceksiniz. Ayrıca heyecan verici bir nokta olarak kabul edilebilir ve çevreyi basit bir şekilde görebileceğiniz için simülasyon oyunlarında çok fazla görülür. Aynı zamanda, geminin hızı genelde nispeten yavaş olacaktır ve hız artırma özelliğini satın almak için sahip olduğunuz altınları kullanabilirsiniz. Geminin hızında olağanüstü bir artış fark edeceksiniz.

Ship Sim 2019 Apk indir

Ship Sim 2019’un son sürümünde, bir çok değişik gemi türü bulacaksınız. Sahip olabileceğiniz gemilerin bir listesi olacak ve içlerinde farklı ve son derece geniş bir şekilde iç unsurlar olacak. Lakin bunu başarmak için bir çok değişik denizde seyahat edecek ve gereksinimleri tam anlamıyla yerine getireceksiniz. Akdeniz’in çeşitli yerlerinde heyecan verici yolculuklar yaşayacak ve buna bağlı olarak gece ve gündüz değişimi yaşayacaksınız.

Ship Sim 2019 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Flight Simulator 2018 FlyWings APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın