SHAREit – Transfer & Share v6.2.58 APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

SHAREit – Transfer & Share v6.2.58 APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Smart Media4U Technology Pte.Ltd. tarafından yayınlanan 60M boyutundaki SHAREit – Transfer & Share v6.2.58 APK indirme linkini sizler için paylaştık. SHAREit – Transfer & Share v6.2.58 APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve SHAREit – Transfer & Share v6.2.58 APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

SHAREit – Transfer & Share v6.2.58 APK

Android için SHAREit – Transfer & Share ile eski Bluetooth’unuzu geride bırakabilir ve daha bi hayli hızlı moda geçebilirsiniz.

SHAREit – Transfer & Share AÇIKLAMASI

Bu uygulama, dosya paylaşım özelliği telefonun tartışmasız kralı olarak adlandırılabilir, telefona yahut telefondan bilgisayara kablosuz olarak yani. Dosyaları boyutlarına ve türlerine bakılmaksızın paylaşabilirsiniz. Sadece bağlanın ve paylaşmaya başlayın. SHAREit tarafından satın alınan paylaşım kolaylığı, bu uygulamanın birden fazla web sitesinde ve video vlog’larda gösterilmesini sağladı; bunun yanı sıra verilerini paylaşmayı seven aşağı yukarı herkesin bu uygulamayı indirmesinin nedenlerinden bir diğeride bu.

Shareit, cihazda yüklü olan işletim sisteminden bağımsız olarak bir cihazdan diğer cihaza dosya aktarım uygulamasıdır. Dosyaları iOS’a, masaüstü bilgisayarlara yahut herhangi bir çapraz platform cihazına gönderebilirsiniz. Ayrıca, Öğeler Wifi Hotspot üzerinden aktarılır. İçeriği birden fazla insana aktarmak için whatsapp’daki gibi gruplar da oluşturabilirsiniz.

SHAREit – Transfer & Share v6.2.58 APK


Kullanarak paylaşabileceğiniz medya resimler, Ses, videolar ve adres defterleridir. Dahası, tüm uygulamayı bir cihazdan diğerine paylaşabilirsiniz. Shareit ile fotoğrafları, belgeleri, videoları, metin verilerini, sesleri ve hatta APK’ları paylaşabilirsiniz!

Bluetooth’tan daha bi hayli hızlıdır ve iyi haber, Share-it’i internet erişimi olmadan kullanabilmenizdir. Lakin Shareit’ten tatmin değilseniz, Xender denemeniz için bir alternatiftir.

Yepyeni bir özellik – Share Zone.

Arkadaşlarınızla bağlantı kurarken, arkadaşınızın Bölgesinden istediğiniz herhangi bir şeyi seçebilirsiniz.

Dünyanın en bi hayli hızlısı

Shareit, Bluetooth’tan 200 kat daha bi hayli hızlıdır, en yüksek hız 20M / s’ye kadar çıkar.
Dosyaları kaliteden ödün vermeden aktarın.

Her Türlü Veriyi Aktarın


Fotoğraflar, videolar, müzik, yüklü uygulamalar ve diğer tüm veriler.

Çapraz platform aktarımı


Shareit, telefonlar ve bilgisayarlar ve tabletler, Android ve iOS ve Windows Phone ve Windows XP / 7 / 8’den en son sürüme kadar çapraz platform paylaşımıdır.

Telefon kopyası
Eski telefonunuzdan bireyleri, SMS mesajlarını, MMS mesajlarını, müzikleri, videoları, uygulamaları ve diğer verileri tek bir tıklamayla yenisine kopyalayın.

Sonsuz Çevrimiçi Videolar
HD ve Seçici, Çevrimdışı izleme, sürekli olarak güncellenir.

Mükemmel Video Oynatıcı
Shareit aşağı yukarı tüm formatları destekler ve size Sorunsuz bir oyun deneyimi sunar.

Trend Müziği Keşfedin
On milyonlarca yüksek kaliteli şarkı ve binlerce seçilmiş çalma listesi. Çevrimiçi çevrimdışı.

Gelişmiş Bağlantı
Konum’a erişerek, Shareit’in kullanıcıları keşfetmesine yardımcı olun. Dolayısıyla, bu izne erişmek için Android sistemi gereklidir.

Hızlıca Keşfedin
Share-it, Bluetooth Bağlantısına erişerek, Gönderen / Alıcı ile daha verimli bir biçimde bağlantı kurmak için yakında zamandaki paylaşım kullanıcılarını daha bi hayli hızlı keşfedebilir.

Bir cevap yazın