Shaped – Logo Tasarımı Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Shaped – Logo Tasarımı Apk İndir, APK uygulama sitemizde Shaped – Logo Tasarımı Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Shaped – Logo Tasarımı Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Shaped – Logo Tasarımı Apk İndir

Shaped – Logo Tasarımı Apk İndir

Logo oluşturucu Shaped ile yaratım periyodu asla bu kadar kolay olmamıştı. Bir logoya yada özel bir dizayna mı gereksiniminiz var? O zaman yapın! İşletmeniz, müzik grubunuz, markanız, tişört düşüncesiniz için yahut başka herhangi bir amaçla logolar tasarlayın, düzenleyin ve tasarlayın! Shaped uygulamasına ve bir Android cihaza sahip olduğunuz sürece harbiden bu kadar rahat.

İhtiyaç duyduğunuz profesyonel görünümlü logo yada tasarımı kurmak için ustalaşmış bir tasarımcı olmanız yada ustalaşmış bir tasarımcı tutmanız gerekmez. Kendi logonuzu kendiniz uygulayabilirsiniz. Sizi, işletmenizi, markanızı, oyun ekibinizi ve hatta özgür işinizi temsil eden bir tasavvur yada logo oluşturarak kendi benzersiz tarzınızı sergileyebilirsiniz. O zaman amblem oluşturucu Shaped ile markalaşmayı kendi kontrolünüze alın ve sizi diğer herkesten ayırt edecek bir amblem oluşturun.

400Ü AŞKIN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR LOGO ŞABLONU
Hazır olan bir çok şablon içinden bir adet seçebilir ve bunu düzenleyerek basit bir şekilde kendi logonuzu uygulayabilirsiniz. Hangi yöne gideceğiniz hususunda emin olamıyor musunuz? Bu 19 kategoriye göz atın:
– Oyunlar
– Spor
– Sanat ve Tasarım
– Müzik
– Ulaşım
– Mimari
– Moda
– Stil
– Ticari
– Doğa ve Ekoloji
– Sağlık ve Fitness
– Güvenlik ve Hukuk
– Seyahat
– Teknoloji
– Güzellik
– Hayvanlar
– Yiyecek ve İçecekler
– Etkinlikler
– Diğer

SİZE ÖZEL BENZERSİZ LOGO TASARIMLARI
Aradığınız logoyu kurmak için 400ü aşkın özelleştirilebilir logodan biriyle başlayın. Renkler ve şekiller, şeffaf yahut renkli arka planlar içinden seçim yapın ve bunları kendi tasarımınız hâline getirin! Ne istediğinizden emin değil misiniz? Yaptıklarınızı geri alabilir, yineleyebilir ve seçenekleri kaydedebilirsiniz.

OLANAKLAR: SINIRSIZ
Bir amblem yapıcı yada oluşturucudan fazlası olan Shaped, marka imajınızı güçlendirmeye destek olabilir. Kupaları, ilanları ve tişörtleri logonuzla özelleştirin. Kendinizi ifade edin!

HERKES İÇİN TASARIM
Sosyal medya! Oyun! Spor! Logo oluşturucu Shapedda herkes için tasavvur seçenekleri var. Ticari markanızı inşa edin, ticari ürünlerinizi ve formalarınızı güncelleyin yahut herhangi bir serbest işe grafik fırsatlar sunun.

YAZDIRMAYA HAZIR DOSYALAR
Shaped amblem tasarımlarınızı yüksek çözünürlükte kaydedin! Grafikler, dijital ortam yada baskı için hazırlanmış olacaklar ve tüm ticari markalaşma gereksinimleriniz için kullanılabilecekler.

Shaped – Logo Tasarımı Apk Full

* Ücretsiz denemeyi ve aboneliğinizi Google Play Storedaki hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman iptal edebilir ve parasız deneme yada ücretli aboneliğinizin bitiş süresine kadar premium içerikten faydalanabilirsiniz.
* Tasarım içinde ne olduğu olduğu benzer biçimde sunulur. Shaped, tatbik üzerinden ulaşılabilen tasarım içinde ne olduğunun benzersizliğine kefil olması imkansız, seçtiğiniz tasarımın muayyen bir amaca müsait olduğunu ve başka biri tarafınca aslına bakarsanız tercih edilmediğini yada haiz olunmadığını garanti edemez. Tasarımınızı ticari bir marka olarak tescil edemeyebilir yahut üzerinde mülkiyet hakkı istek edemeyebilirsiniz. Bir tasarımın kullanımına ait bütün yasal yönler için lütfen bir avukatla görüşün.

Gizlilik Politikası: http://www.Apalon.Com/privacy_policy.Html
EULA: http://www.Apalon.Com/terms_of_use.Html

Profesyonel bir grafik tasarımcı yada amblem yapımcısı değil misiniz? Birini bu iş için tutmak istemiyor musunuz? Sorun yok! Kendi logo tasarımcınız olun! Logo oluşturucu Shaped ile markalaşma sürecinizin dizginlerini elinize alabilir ve seveceğiniz bir marka logosu hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın