Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak CookApps tarafından yayınlanan 71MB boyutundaki Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] indirme linkini sizler için paylaştık. Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [v37]

Shadow Knights Idle RPG Mega Hileli MOD APK [37] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bugünün müttefiki ile dünün düşmanını öldürürsen, kendi gölge askerini yapabilirsin!

Shadow Knights Idle RPG 37 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız Ruh hilesi
  4. Sınırsız Yeniden Doğuş Taşı
  5. Sınırsız Jeton

Shadow Knights, oyunculara kendi çekiciliğini ve benzersizliğini getirecek. Bu, bir çok değişik stilde ilgi çekici ve çekici olan kavurucu bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, değişik bir karakter yaratan bağlam ve özelliklerin yakın bir kombinasyonuna sahiptir. Birinci sınıf bir maç yaratmak için takım üyelerinin arkadaşlığına sahip olmak daha enteresan olacak. Karanlığın ordusunu yenecek ve asil önderliği elinde tutacak olan sizsiniz.

Shadow Knights Idle RPG v37 MOD APK

Bu kaotik savaşta oyuncular, Shadow Knights‘ın seçkin kahramanlarından birinin rolünü oynayacak. Farklı zamanlarda büyük ölçekli bir lejyon savaşı oynandı. Karanlık lordun görkemi altında kendi ordun her yeri süpürecek ve zafer kazanacak. İlk olarak, net bir savaş hedefiniz olsun. Gölge asker grubunu canlandırmalısınız çünkü savaşa hizmet etmek için etkili bir silahtır. Kendi yakın dövüşünüz için daha fazla müttefik bulun. Kullanmanız gerekiyorsa, etkili bir biçimde desteklemek için başka bir orduya önderlik edin.

Shadow Knights Idle RPG Para Hilesi

Gölge Şövalyeleri’nde savaşan birlik gruplarıyla karşılaşmamız zor olmayacak çünkü içlerinde yumuşak bir yakınsama var. Aynı savaş idealine sahip iki birlik grubu benzersiz savaşlar yarattı. Gruplarımız yakın bir biçimde birleşirse tüm düşmanlar korkar. Ve bu bunun yanı sıra bu savaşlarda önemli bir avantaj elde etmemizin yolu. Ordunuzu güçlendirmek için düşmanı fraksiyonumuza katılmaya ikna etmek için kendi stratejilerinizi geliştirin.

Shadow Knights Idle RPG Hile Apk

Shadow Knights bu sefer size oynamak istediğiniz rolü seçme özgürlüğü verecek. Bir isyancı önderin rolünü seçmek olabilecekdür yahut savaşma düşüncesini veren kişi olarak seçilebilir. Birçok ek özel silah, oyuncuları daha mücadeleci bir ruh haline getirir. Her maçta herkesin sahip olmak istediği kıymetli bir eşya olacak. Kendi ordunuzun gücünü yükseltmek için ek birlikler de kullanırsanız bu yardım edecektır. Beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız müthiş geri çekilmeyi kullanın. Bu zafer için çabalayalım ve kuvvetli ordumuza zafer getirelim.

Shadow Knights Altın Hilesi

Shadow Knights Idle RPG bir otomatik savaş RPG’sidir. Düşman ne kadar kuvvetli olursa olsun, savaşta düşenleri kendi gölge askeriniz olarak dirilterek yenilmez olun. Bu oyunda sürekli olarak olarak oyunu izlemenize ve genelde düğmelere basmanıza gerek yok çünkü savaşlar tamamen kendi başlarına gerçekleşiyor. 

Shadow Knights Elmas Hilesi

Suçlarınız düşman yaratıklarını öldürür, özel becerileri etkinleştirir ve bir sonraki aşamaya giden bir portaldan geçer. Lakin, bu görevi daha bi hayli hızlı tamamlamak için düzeyyi ve mevcut eserleri artırmanız ve yeni becerilerin kilidini açmanız gerekir. Diğer modlar gelecekte açılacaktır. Misal verilecek olursa, kötü ejderhanın zindanını fethedin yahut sonsuz zorluklarla kuleye gidin. Uygulamanın artımlı oyun mekaniği var, fakat çeşitli hizipler ve yetenek kombinasyonları aracılığıyla düzinelerce stratejik senaryo olabilecek

Shadow Knights Ruh Hilesi

Shadow Knights Idle RPG’nin oynanışı belirli bir türe ait değil. Eşsiz savaş mekaniğine sahip RPG, strateji ve rol yapma oyunu unsurları burada mevcuttur. Oyuna başlar başlamaz, birkaç basit etaptan geçmeniz gerekecek. Bunlar, oyun oynamanın ve kontrollerin temel inceliklerini anlamanıza yardımcı olabilecek öğreticilerdir. Oyunun hemen hemen tüm görevleri, yalnızca kuvvetli askeri potansiyele sahip kuvvetli kahramanlar da dahil olmak üzere en kuvvetli orduyu oluşturmanız gerektiği gerçeğine dayanıyor.

Shadow Knights Jeton Hilesi

Otomatik savaş işlevinin varlığı, bir çok oyuncu için çok hoş bir haber olacak. Bunun yanında kullanıcılar tüm zamanlarını projeye harcamak zorunda kalmazlar. Siz yokken, savaşçılar çeşitli rakiplerle yahut eğitimlerle savaşlar yapabilecekler. Tüm eylemleri için, oyuna girdiğinizde boyutu arada bir fazla hoş olan bir ödül alacaksınız. Benzer bir çok çalışmada böyle bir otomatik dövüş seçeneği yoktur ve bundan dolayı oyuncular projeye giremedikleri zaman hiçbir şey almazlar. Neyse ki, ödüller yalnızca burada yokluğunda artacak.

Shadow Knights Idle RPG indir (MOD, Sınırsız Ruh / Altın / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun JustFall.LOL APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın