Ses Yükseltici Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ses Yükseltici Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ses Yükseltici Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ses Yükseltici Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ses Yükseltici Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Apk İndir

Ses Yükseltici Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Apk İndir

Ses Yükseltici: Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme hoparlörünüzün sesini yükseltecek kolay, ufak ve parasız bir uygulama. Filmler, sesli oyunlar ve sesli telefon görüşmelerinde ekstra ses yükseltme için kullanışlı bir ses ve müzik yükseltici. Ayrıca, kulaklıklar için de bir fazladan ses yükseltici.

???? Şarkıdaki bası mı duyamıyorsun?
???? Dinlediğin müzikteki en ufak ayrıntıyı bile duymak istiyorsun fakat hoparlörün yettiği kadar yüksek ses vermiyor mu?
???? Kulaklıklarının üzerinde tam bir hakimiyet kurup performanslarını en yükseğe taşımak talep eder misin?

Ses Yükseltici ile, hoparlörünün ve kulaklığının sesini ve cep telefonunun müzik sesini yükseltebilirsin. Telefonunun hoparlörünün ekstra yüksek sesli olmasını yarayacak basit bir ses ve müzik çalar yükseltici. Bu uygulamayı bir telefon görüşmesi yaparken karşı tarafın sesini daha iyi sezmek için de kullanabilirsin. Müzik çaların bunun yanında bir bonus olarak düşün bu özelliği!

????????ŞİMDİ Ses Yükseltici: Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme ‘yi İNDİR ve hoparlör ve kulaklığının sesini maksimuma yükselt! ????????

***KULLANIRKEN KULAKLARINIZA DİKKAT ETMEK SİZİN SORUMLULUĞUNUZ.

Ses Yükseltici: Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Apk indir

Bazı kullanıcılar kulaklıklarının ve hoparlörlerinin bozulduğunu iletti. EĞER SES BOZUK ÇIKMAYA BAŞLIYORSA, SESİ KISIN (doğal olarak artık çok geç değilse)***

***Bu uygulamayı yüklerken telefonunuzda yada işitmenizde bir araya gelen herhangi bir zarar için uygulamayı geliştirenleri sorumlu tutmayacağınızı kabul etmiş oluyorsunuz ve KULLANIRKEN KULAKLARINIZA DİKKAT ETMENİN SİZİN SORUMLULUĞUNUZ olduğu bilincindesiniz. Bu uygulamayı DENEYSEL bir tatbik olarak düşünün.***

Ses Yükseltici: Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme Bilhassari:
???????? Son derece kapsamlı bir müzik yükseltici ve ses arttırıcı
???????? Tek bir hareketle müzik sesini artırın
???????? Kulaklığınız yahut hoparlörleriniz aracılığıyla müziğin ses düzeysini artırın
???????? Sesli arama sesini arttırın
???????? Ek bir programa gerek yok
???????? Artık müzik ses düzeysini yükseltme oldukca kolay
???????? Bası damarlarında hisset!
???????? Müzik çalarının ses limiti artık senin kontrolünde!
???????? Basit hoparlörünü gerçek bir frekansa yükselt
???????? Hoparlörünü en uç noktaya taşı!

Telefonun, hoparlörün ve mikrofonun en fazla düzeyde ses çıkarmaya programlı değil. Doğrusu, uzun zaman aşırı yüksek bas müziğe maruz kalmak cihazına zarar verebilir. Ama farklı zamanlarda adamın hakikaten de aşırı yüksek sesle müzik dinleyesi gelmiyor mu?

????????Ses Yükseltici: Ahize ve Hoparlör Sesi Yükseltme android cihazlar için en emin ses yükseltme uygulamasıdır. SORUMLULUĞU SANA AİT OLMAK ŞARTIYLA ses yükselticiyi Hemen şimdi indir ????????

Bir cevap yazın