Sedna pdf oku indir

2
Sedna pdf oku indir

Sedna pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Bilimsel Kitaplar türünde çıkarılan Sedna kitabını paylaştık. 190 sayfadan oluşan Sedna kitabının yazarı ise Ayhan Karaca‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Sedna oku indir. Sedna pdf indir yandex, Sedna pdf indir idefix, Sedna PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Sedna Pdf indir

Sedna Kısa Özet

Elinizde tuttuğunuz bu kitap sizi Güneş sisteminin sınırlarına doğru bir maceraveyavet ediyor. Sizler de bu yolculukta kendi uzay keşfinizi  yapmaya hazır mısınız?

Profesör Zirkon ve onun meraklı öğrencisi Rubi son derece gelişmiş bir uzay gemisi ile sizleri gezegenlerden kuyruk yıldızlara, kuyruk yıldızlardan  asteroitlere uçurarak uzayın derinliklerine doğru olağanüstü keşiflerle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Bu yolculukta Güneş sisteminin sınırlarında onları büyük bir sürpriz  bekliyor. Yörüngelerindeki bir kara delik maceraperestlerimizi hiç  istemedikleri bir zaman girdabına doğru sürüklüyor. Artık üstesinden  gelmeleri gereken iki büyük sorunla yüz yüzelar: Bir yandan kara deliğin içine girme tehlikesi diğer yandan yaptıkları zaman yolculuğunun getireceği tahmin etmesi güç sürprizler…

Bakalım kahramanlarımız acaba mavi küremize geri dönebilecekler mi? Bu kitap öğrenmeyi keyifli ve kalıcı bir deneyime dönüştürerek, siz değerli okurlarımıza çiçeği burnunda dünyaları aralamakta.

Bir cevap yazın