Türkçe Yama

Sea of Thieves Türkçe dil desteğine kavuştu

Sea of Thieves Türkçe dil desteğine kavuştu, Oyun severler için Sea of Thieves Türkçe dil desteğine kavuştu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Sea of Thieves Türkçe dil desteğine kavuştu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Sea of Thieves Türkçe dil desteğine kavuştu

Oyun dünyası içinde ‘korsan oyunu’ dediğimizde aklımıza ilk gelen oyunların başlarında bulunan Sea of Thieves, artık Türkçe dil desteğine sahip. Kendi içinde bulmacalar, hazine avları ve çeşitli geniş bir şekilde anlatımlı görevler bulunduran yapım, an itibariyle Türkçe dil desteğine kavuşmuş yer alıyor.

Sea of Thieves Türkçe dil desteğine kavuştu

Macera-açık dünya türünde ve Xbox tarafının en mühim oyunlarından bir tanesi olan Sea of Thieves Türkçe dil desteğine ulaştı. Arkadaşlarınız ile birlikte sonsuz denizlerde hazine avına çıkabileceğiniz yahut diğer korsanlarla yüz yüze gelip, heyecanlı çatışmalara tanık bulunacağınız yapım, Xbox Game Pass PC ve konsol kütüphanesinde de yer alıyor. Ayrıca, geçtiğimiz saatlerde Baldur’s Gate 3 Türkçe dil desteğinin resmî olarak bilgisi verildiğından da söz edelim. Üst üste gelmeye devam eden Türkçe dil desteği haberleri, bi hayli sevindirici gözüküyor.

Sea of Thieves Türkçe dil desteğine kavuştu

Sea of Thieves ile ilgili

El değmemiş adalar, gemi batıkları ve gizemli eserlerle dolu geniş bir açık dünyayı keşfedin. Kayıp hazineleri arama, lanetli İskelet Kaptanların peşine düşme yahut Ticaret Şirketleri için kıymetli kargolar toplama görevleri üstlenin. Avlanmaya ve balık tutmaya gidin yahut yüzlerce isteğe bağlı hedef ve yan görevler içinden seçim yapın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu