Saranghae pdf oku indir

2
Saranghae pdf oku indir

Saranghae pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Saranghae kitabını paylaştık. 248 sayfadan oluşan Saranghae kitabının yazarı ise Vildan Serdar‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Saranghae oku indir. Saranghae pdf indir yandex, Saranghae pdf indir idefix, Saranghae PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Saranghae Pdf indir

Saranghae Kısa Özet

Balkanların havası, suyu, toprağı anlaşılabilirse Meva’nın nasıl biri olduğu da belki biraz anlaşılabilir. Meva; insana, doğa ve canlılara sevgi dolu, efsanevî bir coşkunun ve saflığın simgesi: Batı kültürüyle büyüyüp Doğu’da nefeslenecek gizemli, genç bir kız. Ailesinin üstüne titrediği, istemeyerek şımarttığı, hayata hazırlarken hatalar yaptığı Meva, etrafındaki insanları sürekli olarak şaşırtır, yolculuklarla olgunlaşır.

Vildan Serdar, Saranghae’de Meva’nın Trakya’nın batısında, Rodop Dağları’nın eteklerine kurulmuş tarihî bir şehirde, İskeçe’de başlayan fırtınalı yaşamını; önce Amerika’ya sonra Güney Kore’ye uzanan yolculuklarını, çelişkilerini, kararsızlıklarını iç yolculuklarıyla birlikte anlatıyor.

Bir cevap yazın