Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Root Booster Apk İndir, APK uygulama sitemizde Root Booster Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Root Booster Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Root Booster Apk İndir

Root Booster Apk İndir

Root booster yazılımı uygulamaları akıcı bir biçimde çalıştırmak için performans isteyen yada batarya ömrünü uzatmak isteyen yetkili (root) yahut yetkisiz cihaz sahipleri içindir

Batarya ömrünü arttırmak yahut performansı yükseltmek için geliştirilmiş bir çok uygulama bulunmaktadır yalnızca Root Booster uygulaması en iyi sonuç için oldukca güvenilen şekilleri kullanmaktadır. Hız arttırma, batarya ömrü uzatma yahut emin çalışma için tanımlanmış hazır ayarları rahatça uygulayabilirsiniz. Bu modlar cihazınızın ana bileşenlerine uygun ayarlamalar yapılarak elde edilmiş en iyi neticeleri ihtiva eder. İşte size Root Booster uygulamasının CPU, RAM ve Android işletim sistemine yaptığı bazı ayarlamalara örnekler.

Hibernation – Hazırda Bekletme (Android İşletim Sistemi İyileştirmesi)
Her Android uygulaması bir yada daha fazla servis hizmetine haizdir. Bu servisler arka planda çalışır ve genelde bazı görevleri yerine getirirler. Birçok kullanıcı uygulamayı sonlandırdığında bu uygulamanın batarya tüketiminin tamamen bittiğini ve işlemci gücünden harcamadığını düşünür fakat bu doğru değildir. Sona erdirilen uygulamalar genelde arkalarında batarya ve işlemci gücü harcayan servisleri çalışır biçimde bırakır. Diğer yandan eğer herhangi bir uygulamayı hazırda bekletmeye (hibernate) alırsanız çalışan servislerini durdurur ve bu uygulama artık batarya ve işlemci gücü harcamaz. Hazırda Bekletme batarya ömrünü uzatmak ve performansı arttırmak için en uygun ve kullanışlı metottur.
Root Booster uygulaması batarya harcayan ve performansı olumsuz etkileyen uygulamaları bulur ve onları otomatikman hazırda beklemeye alır.

CPU (işlemci governor kontrolü)
Governor, CPU frekansını düzenleyen bir sürücüdür. İşlemcinin ne kadar süratli çalışacağına ve hangi zamanlarda en düşük yada en yüksek frekansa çıkacağına karar verir. Governor ile alakalı yapılacak ayarlar cihazınızın daha az güç harcamasını, daha bi hayli hızlı çalışmasını yahut bi hayli kesin çalışmasını sağlayabilir. Yine de hangi governor ayarının uygulanacağını seçmek biraz zordur.

Root Booster Apk indir

RAM (hafıza yönetimi)
Her uygulama çalışabilmek ve kendine ilişkin verileri kullanabilmek için VM heap (VM yığın)adı verilen bir nevi tampon bellek kullanır. VM heap ne kadar büyük olduğunu değiştirmenin ana nedeni kararlılık iyileştirmesidir. Birçok büyük tatbik büyük kapasiteli hafızaya (VM heap) gereksinim duyar. Eğer VM heap kıymeti gereken değerden düşük olursa uygulamanın çökmesine neden olmaktadır (Yetersiz Bellek Hatası). Heap yani yığın belleği ayarlamak zor bir işlemdir ve en iyi gücüne ayarlamak için herhangi bir kullanım klavuzu yoktur. En kaliteli performans tecrübe etme yanılma testleri ile elde edilebilir.
Root boster uygulaması RAM durumunuzu kontrol eder ve VM heap kıymetini en iyi kararlılık ve performans için ayarlar.

Root edilmemiş cihazlar için yeni sürüm.

Sistem Temseyirci
Boş klasörleri, galeri ön izleme fotoğraflarıni ve kaldırılmış uygulama artıklarını temizleyerek cihazınızın hızlanmasını ve boş belleğin arttırılmasını sağlar.

Hibernation (Hazırda Bekletme)
Hazırda Bekletme, batarya ömrünü uzatmak ve cihazınızı rahatlatmak için arka planda çalışan uygulamaları devre dışı bırakırak beklemeye alır.

Cache (Tampon Bellek) Temseyirci
Her tatbik hafıza kartınızda yada dahili hafızanızda lüzumsuz dosyalar oluşturur. Tek bir tıklama ile bu dosyaları temizleyebilir ve boş bellek alanınızı yükselterek sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

Disclaimer: Root Booster is proved by thousands of users and have the auto backup system, but we do not have responsibility for damaging your device.

Bir cevap yazın