Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Huuuge Games – Play Together tarafından yayınlanan 134MB boyutundaki Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Rogue Land Mega Hileli MOD APK [v0.9]

Rogue Land Mega Hileli MOD APK [0.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular okçu, kılıç ustaları, şövalyeler, büyücüler yahut bunun gibi kahraman olabilirler.

Rogue Land 0.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu

Rogue Land‘de bir süper kahraman olun ve canavar ordularıyla savaşın . Bu güzel bir aksiyon-macera oyunu. Dünya, eski canavarlar tarafından yok edilmenin eşiğinde. Cesur bir süper kahraman olarak daha fazla takım arkadaşı bulun ve onlarla savaşmak için yolculuğunuza başlayın. Her kahraman farklı güçler taşıyacak. Her savaş için doğru kahramanları seçin.

Rogue Land v0.9 MOD APK

Rogue Land‘in oynanışı basittir. Haritadaki sıraya göre turları seçmeniz gerekiyor. Canavarları bulmak için kahramanını hareket ettir. Eski ejderhalar, şövalyeler, taş canavarlar, fare bossları yahut satirler gibi bi hayli zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız… Rakibinize yaklaştığınızda, kişiliğiniz otomatik olarak saldırıya geçecektir. Sadece hareket etmeniz, muhakeme becerilerini kullanmanız, kazanmanız ve kendiniz için çok fazla ganimet toplamanız gerekiyor.

Rogue Land Para Hilesi

Oyundaki kahramanlar da farklı şekil ve becerilerle çeşitli şekillerde dizayn edilmiştır. Savaşınız sırasında onları işe almanız yardım edecektır. Okçular, kılıç ustaları, şövalyeler, büyücüler yahut bunun gibi bir şey olabilirler. Bu şövalyeleri buna göre farklı savaşlar için kullanmayı seçin. Ayrıca, savaşı daha bi hayli hızlı bitirmek için Health Boost, Headshot ve First Aid gibi özel becerileri de kullanabilirsiniz. Bu beceriler zorlayıcıdır fakat kilidinin açılması ve altın paralarla yükseltilmesi gerekir. Onları etkili bir biçimde kullanın.

Rogue Land Altın Hilesi

RPG oyunları bi hayli popülerdir. Lakin, genelde basit içerik ve oynanışla, çekici olmayan 2D grafiklerle birlikte tasarlanırlar. Lakin, Rogue Land, içinde göz alıcı bir nokta. 3D grafikler, oyuncuların gerçek bir savaşa dalmış gibi hissetmelerini sağlar.

Alevli, buzlu yahut ormanlık arazilerden geçen harita benzer canavarlara benzeyecek. Misal verilecek olursa, yanan topraklardan geçmek ateş ejderhası boss ile, ormandan geçmek orman tanrısı patronu ile karşılaşacak,… Bu yaratıklar gerçekçi mitolojik becerilerle tasarlandı. Bunları kullanırken, kişiliğin becerilerine de dikkat edilir, Health Boost, Headshot ve First Aid gibi harika etkiler yaratacak müthiş beceriler.

Rogue Land Elmas Hilesi

Rogue Land’de macera ve yan görev olmak üzere 2 farklı oyun modu yer alıyor. Macera modu ile şövalyeleri götürebildiğiniz kadar uzağa götürüyorsunuz. Küçük kapıları aşmanız, çok fazla altın, mücevher ve eşya toplamanız ve sonrasında daha kuvvetli olmak için kişiliğinizi yükseltmeniz gerekiyor. Daha da kuvvetli silahlar satın almak için altın ve kıymetli taşlar kullanın. Ardından savaşa girin ve kötü patronları alt edin.

Rogue Land Hile Apk

Lakin, oynama süreciniz arada bir o kadar düzgün olmuyor. Birçok kez başarısız olmanıza neden olacak karmaşık kapılar mevcuttur. Bu, yan görevlere geçmek için maceranızı duraklatmanız gerektiği süredir. Yan görevler gerçekleştirerek sayısız altın, mücevher ve yükseltme eşyası kazanacaksınız. 

Rogue Land Apk indir

Bu mod, ekstra bir gelir kaynağı kazanmanıza yardımcı olmaktadır, bu yüzden bundan en iyi biçimde yararlanın. Şimdi, silahlarınızı maksimum düzeyye yükseltmeyi ve özel becerilerin kilidini açmayı unutmayın; yolculuğunuza devam etmenin en kolay yolu budur.

Rogue Land indir (MOD, Tanrı Modu / One Hit)

Bir önceki android oyun

Marvel Şampiyonlar Turnuvası APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın