Türkçe Yama

Rockstar GTA 6 kelimesini yasakladı

Rockstar GTA 6 kelimesini yasakladı, Oyun severler için Rockstar GTA 6 kelimesini yasakladı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Rockstar GTA 6 kelimesini yasakladı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Rockstar GTA 6 kelimesini yasakladı

Serinin heyecanla beklenen yeni oyunun GTA 6 ile her zaman olduğu gibi olağanüstü bir beklenti oluşmuş durumda. GTA Online’ın yakaladığı başarı sebebiyle önceden hiç olmadığı kadar ara veren Rockstar Games, GTA V yeni nesil sürümünü de göz önüne alacak olursak daha bu işin ekmediğini uzun bir süre daha yiyecek gibi duruyor. Hayranların sabırsızlığı ve sürekli olarak GTA 6 konuşması ise anlaşılan Rockstar çalışanlarını değişik bir karar almaya itmiş. Gelen haber kanallarına göre firma kendi Youtube hesabından GTA 6 kelimesini yasaklamış durumda.

Rockstar Games kendi kanalında GTA 6 kelimesini yasakladı

Bazı oyuncuların yaptıkları paylaşımlara göre Rockstar Games Youtube hesabında bulunan videolara GTA 6 yazdığınızda sistemin bu kelimeyi otomatik olarak kaldırdığını belirtmiş. Bu hususta Twitter paylaşımları yapan çoğu kullanıcı durumu onaylamış. Lakin aynı biçimde yorum yapan ve yorumu silinmeyen kullanıcıların olduğunu da göze çarpıyor. Biz de yaptığımız test ile bu kelimenin yagizlendiğinı veya otomatik olarak kaldırıldığını görmedik. Bu da Rockstar Games’in bölgeye göre bir düzenleme ve yasaklama getirmiş olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor diyebiliriz.

Rockstar GTA 6 kelimesini yasakladı

Yapım aşamasında olduğu düşünülen GTA 6 ile alakalı Rockstar Games’ten halen bir açıklama gelmiş değil. Firmanın en azından bir süre daha oyunun açıklamasuna imza atmayacağı düşünülüyor. Daha önce yaptıkları açıklama, çıkış tarihi içindeki farkı da göz önüne aldığımızda GTA 6’nın hali hazırdaki duruma göre en iyi ihtimalle 2024 senesinde çıkacağını düşünebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu