Türkçe Yama

Rockstar Games, Agent’ı tamamen sildi

Rockstar Games, Agent’ı tamamen sildi, Oyun severler için Rockstar Games, Agent’ı tamamen sildi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Rockstar Games, Agent’ı tamamen sildi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Rockstar Games, Agent’ı tamamen sildi

Rockstar Games’in E3 2009’da açıkladığu Agent, o zamandan beri sessizliğe gömülmüştü. Her ne kadar başlarda bu hususta gelen sorularda Agent’ın rafa kalkmağını fakat Max Payne 3, GTA Episodes from Liberty City gibi oyunlarına öncelik verdiklerini dile getirseler de, geçen bu uzun zaman diliminde Agent tamamen unutulmaya yüz tutmuştu.

Rockstar Games, Agent’ı tamamen sildi

Oyun ile alakalı bilinen tek şey ise ana geliştirici firma olan Rockstar North aracılığıyla geliştirildiği ve 1970’lerin soğuk savaşını anlatan casus oyunu olduğu yönündeydi. Max Payne 3 ile bunun yanı sıra açıklamalması da, benzer bir enerjiklere sahip yapım bulunacağı ile ilgili düşündürüyordu.

Geçen saatlerde yaşanan Grand Theft Auto: Definitive Edition sızıntılarının ardından @CyberBlacks adlı Twitter kullanıcısı, oyunun Rockstar Games’in resmi web sitesinden kaldırıldığını tespit etmiş durumda. Tahminlerimize göre Grand Theft Auto: Definitive Edition için siteyi kontrol eden kullanıcı, bu durum ile karşı karşıya geldi. Görülen şu ki; Resmi ağızdan açıklamalmasa da Agent artık iptal edildi.

Sitenin son durumuna aşağıdan bakabilirsiniz. Agent, normalde Red Dead Redemption ile Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City içinde yer alıyordu.

Rockstar Games, Agent'ı tamamen sildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu