Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Kwalee Ltd tarafından yayınlanan 82MB boyutundaki Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Rocket Sky Para Hileli MOD APK [v1.6.0]

Rocket Sky Para Hileli MOD APK [1.6.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda tek yapmanız gereken olabilecek olan en yüksek puanı almaktır.

Rocket Sky 1.6.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Karmaşık oyun başlıklarından çok yoruldunuz ve bıktınız. Ve zamanın bir sınırı varken tüm görevleri tamamlayabilmek için günlük bile saatler harcamanıza neden oluyor? Gereksiz efektlere sahip karmaşık grafik stilleriyle gözlerinizden bıktınız mı? İhtiyacınız olan tek şey basit bir oyun, çok fazla görev değil ve boş zamanlarınızda, sınıfta kısa molalarda yahut iş yerindeki molalarda zaman öldürmenize yardımcı olabilir. Gerçekten istediğin buysa, belki Rocket Sky – Çok kısa zamanınız varsa ve gün içinde ne yapacağınızı bilmiyorsanız denemek isteyebileceğiniz Kwalee’den bir oyun. Oyun her iki işletim sistemi için de mevcut: Android ve iOS, bundan dolayı Rocket Sky’ı deneyimleyin! Hangi telefon markasına sahip olursanız olun bi hayli basittir.

Rocket Sky v1.6.0 MOD APK

Grafiklerden bahsetmişken, Rocket Sky 2D stili çok seçici değil; Buna ek olarak, Kwalee bunun bunun yanında roketi vurgulamak için efektler yaratırken renklendirme hususunda da nispeten titiz davrandı. Renklere gelince, “Rocket Sky!” çok göz kamaştırıcı olmayan ama çok derin olmayan tonlarla, dengede tutuldu. Yani göze çarpmasa da oynaması ve bakması da kolay. Ayrıca, minimalizme yönelik basit oyun, “Rocket Sky” Yaptı. sadelik hobisini seven insanlar içinde çok popüler.

Rocket Sky Para Hilesi

Oynaması kolay ve yalnızca boş zaman olmasına rağmen, “Rocket Sky” Oynamak istiyorsanız oyuncuları internete sahip olmaya zorlar ve bu da ikinci eksilere yol açar. Bu “Roket Gökyüzü!” oyuna devam edebilmek için 15 ila 30 saniye beklemek zorunda kaldıklarında bi hayli fazla oyuncuyu rahatsız eden fazla sayıda reklam eşlik ediyor. Üstelik “Rocket Sky!”ın ses efektleri de cabası. çok etkileyici değil, yalnızca roketin sesi bi hayli düşük, bu da sessizliği sevenler için artı puan, can sıkıntısı diyenler için eksi puan olarak kabul ediliyor.

Rocket Sky Hile Apk

Sonuç olarak, Rocket Sky! Nispeten basit bir oynanışa sahiptir, tek yapmanız gereken olabilecek olan en yüksek puanı almaktır – roketin uçması için ekrana dokunarak, fakat füzenin patlamamasını sağlamaya çalışarak (füzenin yakıt ve ısı düzeyleri olacaktır, böylece füzeyi patlatabilirsiniz). basit bir şekilde kontrol edin. 

Rocket Sky Apk indir

Oynanış çok karmaşık olmamasına ve oynaması çok uzun sürmemesine rağmen (dönüş başına yalnızca 15 saniye), fakat “Rocket Sky” en yüksek puanı almak istiyorsanız oyunculara bireysel bir yaratıcılık gerektirir. Ve kazanılan parada bircılığıyla roketleri, yakıtı yükselterek göz alıcı roket modelleri elde edebilecek ve oyunu daha uzun süre koruyabileceksiniz. “Rocket Sky” Android’de 4.2 / 5 ve iOS işletim sisteminde 4.6 / 5 puan alıyor, bundan dolayı noksanlıklere rağmen, oyun hem çalışanlar hem de öğrenciler içinde hala çok popüler,

Rocket Sky indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Brake Away APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın