Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Robotics! Apk Download, APK uygulama sitemizde Robotics! Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Robotics! Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Robotics! Apk Download

Robotics! Apk Download

Gerçek oyunculara karşı cenk ve dünyanın en iyi robot eğitmeni sen ol!

C.A.T.S.: Crash Arena Turbo Stars ve Cut the Ropeın yaratıcılarının elinden çıkan yeni hit oyun Roboticse hoşgeldin! Envaiçeşit yedek parça tercih ederek kendi savaş robotunu yap ve ardından onu adım atması ve savaşması için programla. Aşırı keyifli fizik tabanlı savaşlarda dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla kapışmasını izle.

Robotics! Apk Full indir

– Fizik tabanlı dövüşler: Robotunun öteki robotlara ve etrafındakilere çarpma şekli çılgın, enteresan ve keyifli hareketlere neden olmaktadır.
– Gerçek oyunculara karşı PVP savaşları: Dünya genelinde senin gibi binlerce robot eğitmeni var. En kalitelinin sen olduğunu ispatla!
– Envaiçeşit yedek parça: Robotun için gövdeler, kollar, bacaklar ve silahlarla ebedi kombinasyonlar ve taktikler yap.
– Yarışmalar ve özel ödüller: Liderlik tablosunda en üst sıralara çık ve başka hiçbir yerde alamayacağın ödüller senin olsun.
– Siyah Kuşak Ustaları: Oyunda ilerle ve robotların için yeni dövüş kuşakları elde et. Sadece en kuvvetliler Siyah Kuşak Ustası unvanını kazanacak!

Roboticsi şimdi indir ve dünyanın en iyi robot eğitmeni sen ol!

Bir cevap yazın