Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak ZHANGHONG tarafından yayınlanan 100MB boyutundaki Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] indirme linkini sizler için paylaştık. Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [v1.0.17]

Roaring Racing Mega Hileli MOD APK [1.0.17] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdi en tehlikeli yolu fethetmeye ve en kuvvetli rakibi yenmeye çalışın.

Roaring Racing 1.0.17 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız Nitro hilesi
  3. Araba Hilesi.Tüm Arabaların Kilidi Açık
  4. Tüm Kartların Kilidi Açık

Roaring Racing – Hız, bir çok insanın tutkulu olduğu bir şeydir ve zaten hız hususunda tutkuluysanız, yarış onların sporudur. Bu yalnızca normal bir spor değil, filmler, çizgi filmler ve hatta oyunlar gibi bir çok değişik versiyon halini aldı. Yarış oyunu türünden bahsedecek olursak, oyuncunun aklına hemen piyasaya çıkmış bir çok ünlü oyun geliyor. Lakin piyasada çok yeni bir oyun var ama bu dünya çapında çok sayıda oyuncunun, yani Roaring Racing’in beğenisini kazandı. Bu yarış oyunu çok genç olmasına rağmen sundukları ünlü oyunlarla bile kıyaslanabilir.

Roaring Racing v1.0.17 MOD APK

Roaring Racing normal yarış oyunlarının, oyuncuların RPG oyunları olarak keşfedebilecekleri bir hikayesi olmayacak. Bu oyun bir istisna değildir, çünkü hikaye oyunda olmayan bir şeydir, bu yüzden en dikkatli olan şey oyunun grafikleridir. Oyunun grafikleri de oyunun başarısının yaratılmasında önemli bir rol oynuyor. 

Roaring Racing Para Hilesi

Oyuncuları oyuna ilk geldiklerinde etkileyecek olan şey budur. Oyunun yaratıcı ekibi, en iyi oyuncu deneyimini sağlamak maksadıyla oyunun grafikleri yönünden harika bir iş çıkardı. Oyuna ilk geldiğinizde, oyuncu gerçekten de yapabileceklerinden dolayı oyunun grafiklerine şaşıracaktır.

Roaring Racing Nitro Hilesi

Oyundaki her ayrıntı, oyuncuya en iyi deneyimi sunmak için olağanüstü derecede müthiş. Oyunda oyuncuların yarışabileceği bir çok değişik harita ve parkur yer alıyor. Oyuna başlayan oyuncular, profesyonel yarışçılarda ardından orman içinde bulunan yollarda yarışabilir ve sonrasında şehre gelebilirler. Hepsinin güzelliği var, ormanın yaşlı ağaçları, şehrin yüksek binaları güzelliklerini getiriyor. Oyundaki hava da çok çeşitlidir ve oyuncuların deneyimleyebileceği güneşli, yağmurlu, kar ve diğer birden fazla şey gibi bir çok değişik hava koşulu mevcuttur. Tüm bunlar, oyuncuları oyuna çekmeye önemli ölçüde katkıda bulundu.

Roaring Racing Araba Hilesi

Herhangi bir yarış oyununun kazanması için iki şeyin ustası olması gerekir: hız ve teknik. Hız çok yüksekse, oyuncuların arabayı sorunsuz bir biçimde kontrol etmesi zor olacak ve basit bir şekilde bir kazaya neden olacaktır. Kaza yaşandığinde, oyuncunun kazanın yaşandıği noktadan oyunu tekrar etmesi gerekecek ve bu da oyuncunun hızlanması birkaç saniye sürecektir. Bir yarışta yalnızca birkaç saniye olmasına rağmen, kazananın kim olduğunu bilmek için yalnızca bir an yeterli gelmektedir.

Roaring Racing Kart Hilesi

Lakin oyuncunun tekniği varsa, fakat hızı çok yavaşsa, bu bir yarış olduğu için birinci bitirmek olabilecek olmayacaktır. Oyuncular bu yarışı kazanmak istiyorlarsa her ikisinde de ustalaşmalılar. Lakin bunu yapmak için oyuncunun çok fazla pratik yapması gerekiyor. Oyuncu ilk sırada olduğunda, oyuncu başına gelenlerin tamamen buna değdiğini hissedecektir.

Roaring Racing Hile Apk

Bu oyunda, bir oyuncunun yarışın bitiminden sonra sıralamasını önemli ölçüde etkileyebilecek bir faktör var, nitro. Nitro, rakibi sollamak için kısa bir sürede bir hız patlaması sağlamak maksadıyla kullanılır. Sadece birkaç kısa saniye olmasına rağmen, kazananı belirlemek için bu yeterliydi. 

Roaring Racing Apk indir

Oyuncuların nitro biriktirmesinin iki yolu mevcuttur, ilk kez bir çok kişi tarafından da kullanılan drift yaparak. İkinci yol ise nitro biriktirmek için piste yerleştirilmiş nitro tanklarını toplamaktır. Nitro dolduğunda, oyuncu hızlanabilir ve skor tablolarındaki konumunu değiştirebilir. Lakin oyuncuların nitro kullanma zamanının geldiğini bilmeleri gerekir. Doğru yapılırsa basit bir şekilde kazanabilirler; aksi takdirde oyuncu yarışı kaybeder.

Roaring Racing Apk Son Sürüm

Oyunda, oyuncuların seçebileceği ve yarışa başlaması için bir çok değişik araba var. Hepsi oyuna dahil etmek için gerçek arabalardan ilham alıyor. Arabaların farklı fiyat aralıkları var ve oyuncuların iyi bir araba satın almak için çok para biriktirmeleri gerekiyor. Araba ne kadar iyi olursa, bir oyuncunun onu satın almak için harcayacağı miktar o kadar yüksek olur.

Roaring Racing indir (MOD, Sınırsız Para / Nitro / Araba Hilesi)

Bir önceki android oyun

Kingdom Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın