Türkçe Yama

Rick Grimes Fortnite evrenine geçiş yaptı

Rick Grimes Fortnite evrenine geçiş yaptı, Oyun severler için Rick Grimes Fortnite evrenine geçiş yaptı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Rick Grimes Fortnite evrenine geçiş yaptı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Rick Grimes Fortnite evrenine geçiş yaptı

The Walking Dead evreninin simge ismi Rick Grimes Fortnite evrenine katıldı. Duyuruyu dün Fortnite Twitter hesabından yapan Epic Games, Rick Grimes ile birlikte kişiliğin ekürileri Daryl Dixon ve Michonne’un da oyuna döndüklerini açıkladı.

Daryl ve Michonne geçtiğimiz Aralık ayında oyuna bir süreliğine eklenmişlerdi. Epic Games, Rick’i de ekleyerek “The Walking Dead Crossover”‘ını sürdüriyor.

Rick Grimes Fortnite paketi Michonne ve Daryli da içeriyor

Yeni Fortnite kişiliği Rick Grimes’ın tek başına fiyatı 1.500 V- Papel. 1.900-V Papel karşılığında ise Rick’in alternatif kostümü (Ceket), Walker Club Pickaxe silahı, Crashing Satellite Gönder ve Sheriff’s Duffle Back Bling adında bir sırt çantası alınabilecek.  Daryl ve Michonne için de tanesi 1.800 papelden alternatif kostüm ve yakın dövüş silahı içeren paketler eklendi.

Rick Grimes Fornite

Bütün The Walking Dead koleksiyonunu almak isteğe göre 2.500 V-Papel karşılığında Rick, Daryl, Michonne ve hepsinin ekipmanlarını içeren Survivors in Arms paketini alabilirsiniz.  The Walking Dead’de senelerce zombilere karşı hayatta kaldıktan sonra bu üçlü Fortnite Kabusları 2021’de Küp Canavarlarına savaşmak için oyuna katılıyorlar.

Rick’den önce Fortnite’ın en yeni üyesi Carnage filmi sebebiyle Venom olmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu