Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak HooDoo tarafından yayınlanan 546MB boyutundaki Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] indirme linkini sizler için paylaştık. Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Retract Survive Hileli MOD APK [v0.24]

Retract Survive Hileli MOD APK [0.24] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mobil cihazlar için çok oyunculu bir çevrimiçi hayatta kalma oyunudur.

Retract Survive 0.24 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Retract Survive bir açık dünya hayatta kalma oyunudur, fakat her birinin hayatta kalma tarzına bağlı olarak işleri daha ilgi çekici ve keyifli hale getirmek için çevrimiçi çok oyunculu özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, herkesin birbirini yok etmesi ve hayatta kalan son kişi olması için etkili bir oyun alanı oluşturmaya uygun, kıt kaynaklara sahip kıyamet sonrası bir dünya kavramını da uygular. Ayrıca, oyuncunun deneyimini geliştirmek için cilalı ve rafine kaliteye sahip birinci sınıf 3D grafik katmanı sunar.


Retract Survive v0.24 MOD APK

Retract Survive, oyuncuları esnek ve bir çok tehlikeli ve karmaşık çevresel faktöre karşı hassas hale getirerek onları içine çekecek. Birinci şahıs bakış açısı için esnek bir kontrol mekanizması sunar ve oyuncunun deneyimini geliştirmek için grafik öğeleri kullanır. Ek olarak, bazı dinamik savaş mekanikleri, hayatta kalmalarına, hatta düşmanları yüksek verimlilikle yok etmelerine ve zorlu dünya çapında hayatta kalmalarına yardım edecektır.

Retract Survive Para Hilesi

Çevresel etkenler, saklanmalarına, sorunsuz hareket etmelerine ve diğer bir çok faktöre yardımcı olduklarından, oyuncuların ilerlemesinde büyük bir güce sahiptir. Ayrıca, oyuncu sürekli olarak olarak silah, kaynak, ekipman ve hayatta kalmak için gerekli olan bir çok öğeyi toplamalıdır, buna yiyecek yahut içecek bulmak da dahil olmak üzere hareket etmek. Oyun bir çok gerçekçi stili benimser ve gerçek hayatta kalma eylemine yeni bir his verir.

Oyunun grafikleri bunun bunun yanında fırtınalar, yağmur ve duyularını etkileyebilecek diğer bir çok şey dahil olmak üzere canlı hava oluşturmak gibi oyuncunun deneyimini geliştirmede önemli bir rol oynar. Ayrıca, doğal unsurlarla birlikte gelen bazı tehlikeler de kıyamet sonrası dünyayı daha da ürkütücü hale getiriyor. Daha fazla oyuncuyu tek bir haritaya sıkıştıracak, her oyuncu etkileşimini gerekli hale getirecek ve yoğun savaş alanları geliştirecek.

Retract Survive Silah Hilesi

Retract Survive, oyuncunun tüm tehlikelerden kurtulmak için çevredeki kaynaklarla bir üs inşa etmesine izin vermesi yönünden aynı türdeki oyunlardan farklıdır. Yapı sistemi de esnek ve çeviktir ve oyuncular kolay ulaşım için kapıların şifrelerini takım dostlarıyla paylaşabilir. Temel mekaniği aracılığıyla, her oyuncu diğer oyunculara karşı ve diğer oyunculara karşı savaşmak için kuvvetli karakollar inşa edebilir.

Retract Survive Hile Apk

Ekipman çeşitliliği oyunun önemli bir unsurudur ve savaş alanını her zamankinden daha canlı ve gerçekçi hale getirir. Ayrıca her silahın destek aksesuarlarıyla kapsamlı özelleştirmesi mevcuttur ve oyunculara düşmanı yok etmek için etkili taktikler oluşturma hususunda daha fazla fikir verir. Ekipmanın görünümü rastgeledir, fakat oyuncu yalnızca cephane üretebilir ve silahı savaşlarda yahut baskınlarda bulmalıdır.

Retract Survive Apk indir

Sıcak yerlerde gerçek zamanlı olarak çeşitli çevrimiçi etkinlikler ve aktiviteler tercih ederek işleri daha da keyifli ve keyifli hale getirecek. Her zaman oyuncu katılımıyla doludurlar ve her yönden saldırıda hepsi kuralsızdır. Bazı loncalar yahut gruplar, özel bir sistem aracılığıyla birbirleriyle ittifak kurarak, baskınlardan topladıkları tüm ödülleri talep edebilirler.

Retract Survive Apk Son Sürüm

Oyuncuların dostlarıyla rahatlaması için etkileyici konseptlere ve bol eğlenceye sahip yeni nesil bir FPS oyunu olarak derecelendirildi. Her şeyden önce, dünyası geniş ve çeşitlidir ve oyuncuların tehlikeli bir dünya çapında hayatta kalmak için kullanabilecekleri bir çok kaynak mevcuttur.

Retract Survive indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)

Bir önceki android oyun

Tycoon Business Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın