Türkçe Yama

Resident Evil 4 VR çıkış tarihi açıklandı

Resident Evil 4 VR çıkış tarihi bilgisi verildi, Oyun severler için Resident Evil 4 VR çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Resident Evil 4 VR çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Resident Evil 4 VR çıkış tarihi bilgisi verildi

Capcom’un sene başında açıklamasuna imza attığı Resident Evil 4 VR sürümü için çıkış tarihi bilgisi verildi. Firma yaptığı yeni açıklama ile Oculus Quest 2 platformuna özel olarak hazırlanan oyunun önümüzdeki ay, tam tarih vermek gerekirse 21 Ekim 2021’de çıkacağını açıkladı. Bu çıkış tarihi açıklamasuyla birlikte oyuna dair bir videoveya yer verildi.

Resident Evil 4 VR sürümü için kısa bir video yayınlandı

Oyun sektörünün en fazla farklı platformlara bir araya getirilen oyunlarından birisi olan Resident Evil 4, bu yeni sanal gerçeklik destekli sürümünde tıpkı Resident Evil 7 VR sürümündekine benzer bir deneyim sunacak. orijinal oyun TPS kamera açısına sahip olmasına karşın oyunun sanal gerçeklik sürümü tamamen elden geçirilmiş ve FPS kamera açısı ile oynanacak biçimde uyarlanmış. 

Resident Evil 4 VR, sanal gerçeklik oyunlarından aşina olduğumuz biçimde ve oyun tarzınıza göre hem hareket edebileceğiniz hem de ışınlanabileceğiniz biçimde dizayn edilmiş. Kullandığınız silah ve eşyalar dışında tüm bulmacalar ve oyunu kaydetmek için tercih ettiğimiz daktilo gibi öğeler de etkileşimli olacak biçimde yeniden ele alınmış olacak. Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu